Gå til hovedindhold

Poynting A-MIMO-0004-V1-19-B, 21 dBi, 0.617 - 7.2 GHz, 50 ohm (O), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Omniretningsbestemt antenne, SMA

PoyntingNetværkEAN: 6009710925348
Pris fra 2.143 krtil 2.869 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 726 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Poynting A-MIMO-0004-V1-19-B, 21 dBi, 0.617 - 7.2 GHz, 50 ohm (O), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Omniretningsbestemt antenne, SMA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2143 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Poynting A-MIMO-0004-V1-19-B antenne Omniretningsbestemt antenne SMA 21 dBi
2.143 kr
Til butik
Poynting A-MIMO-0004-V1-19-B antenne Omniretningsbestemt antenne SMA 21 dBi billede

Produktinformation

Poynting A-MIMO-0004-V1-19-B. Niveau for antennestyrke (maks.): 21 dBi, Frekvensbånd: 0.617 - 7.2 GHz, Impedens: 50 ohm (Ω). Antenne type: Omniretningsbestemt antenne, Antennestik type: SMA, Stik køn: Hanstik. Indgangsspænding: 2.7 - 3.3 V. Compliance-certifikater: CE, RoHS. Diameter: 16 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: A-MIMO-0004-V1-19-B
EAN: 6009710925348
Varenr.: 1001016403
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Poynting A-MIMO-0004-V1-19-B, 21 dBi, 0.617 - 7.2 GHz, 50 ohm (O), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Omniretningsbestemt antenne, SMA
2.389 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Poynting MIMO-4-19-B antenne (sort)
2.390 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Poynting Mimo-4-19 Rundstrålende Antenne 5g 4x4 Lte Wifi Gps Sort
2.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Poynting A-MIMO-0004-V1-19-B, 21 dBi, 0.617 - 7.2 GHz, 50 ohm (O), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Omniretningsbestemt antenne, SMA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Poynting A-MIMO-0004-V1-19-B, 21 dBi, 0.617 - 7.2 GHz, 50 ohm (O), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Omniretningsbestemt antenne, SMA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.143 kr2.143 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.389 kr2.389 krKøb
3Komplett DK2.390 kr2.390 krKøb
4Dustin DK2.869 kr2.955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Poynting A-MIMO-0004-V1-19-B, 21 dBi, 0.617 - 7.2 GHz, 50 ohm (O), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Omniretningsbestemt antenne, SMA

PriceData har fulgt prisen på Poynting A-MIMO-0004-V1-19-B, 21 dBi, 0.617 - 7.2 GHz, 50 ohm (O), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Omniretningsbestemt antenne, SMA i 125 dage. Laveste pris i perioden er 2.143 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 2.869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.258 kr.

Den nuværende pris på 2.143 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Poynting A-MIMO-0004-V1-19-B, 21 dBi, 0.617 - 7.2 GHz, 50 ohm (O), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Omniretningsbestemt antenne, SMA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Poynting A-MIMO-0004-V1-19-B, 21 dBi, 0.617 - 7.2 GHz, 50 ohm (O), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Omniretningsbestemt antenne, SMA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.143 kr2 kr (0%)
22. maj 20262.145 kr90 kr (4%)
20. maj 20262.235 kr1 kr (0%)
16. maj 20262.234 kr5 kr (0%)
14. maj 20262.229 kr161 kr (7%)
27. apr. 20262.390 kr168 kr (8%)
26. apr. 20262.222 kr3 kr (0%)
25. apr. 20262.225 kr3 kr (0%)
24. apr. 20262.228 kr4 kr (0%)
22. apr. 20262.232 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret