Gå til hovedindhold

BlueWalker Powerwalker Vi 1500 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1,5 Kva 900 W 4 Ac Stikkontakt(er)

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074980714
Pris fra 910 krtil 1.186 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 276 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Powerwalker Vi 1500 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1,5 Kva 900 W 4 Ac Stikkontakt(er) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 910 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker Basic VI 1500 STL UPS 900Watt 1500VA
910 kr
Til butik
PowerWalker Basic VI 1500 STL UPS 900Watt 1500VA billede

Produktinformation

PowerWalker Basic VI 1500 STL - UPS - AC 162 - 290 V - 900 watt - 1500 VA - 7.2 At - USB - output-stikforbindelser: 4

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10121076
EAN: 4260074980714
Varenr.: 993255840
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10121076 - PowerWalker Basic VI STL - 1500VA/900W - Line Interactive UPS
1.025 kr
Til butik
BlueWalker 10121076 - PowerWalker Basic VI STL - 1500VA/900W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

PowerWalker Basic VI STL 1500VA/900W UPS med Schuko CEE 7/7 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1500VA Udgangseffekt (W): 900W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 4 x Schuko CEE 7/3 Indgangsstik Typer: Schuko CEE 7/7Highlights AVR LCD Display...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10121076
EAN: 4260074980714
Varenr.: 2771041
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vi 1500 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1,5 Kva 900 W 4 Ac Stikkontakt(er)
-0%1.186 kr
Før 1.186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Powerwalker Vi 1500 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1,5 Kva 900 W 4 Ac Stikkontakt(er) billede

Produktinformation

Line-interaktivt design med AVR holder spændingen stabil, og reducerer nedetid Ren sinusudgang og 4 ms responstid beskytter følsomt udstyr øjeblikkeligt 95,8 % effektivitet reducerer energitab samtidig med at der leveres 900 W pålidelig effekt Fire Type F-stik plus USB-port understøtter flere enheder på én gang To 12 V-batterier leverer ~2,2 min ved fuld belastning og ~7,5 min ved halv belastning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS server & netværk
Artikel nr.: 10121076
EAN: 4260074980714
Varenr.: 5011349796

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Vi 1500 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1,5 Kva 900 W 4 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Vi 1500 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1,5 Kva 900 W 4 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK910 kr910 krKøb
2Proshop DK1.025 kr1.025 krKøb
3Dustin DK1.186 kr1.272,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Powerwalker Vi 1500 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1,5 Kva 900 W 4 Ac Stikkontakt(er)

PriceData har fulgt prisen på Powerwalker Vi 1500 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1,5 Kva 900 W 4 Ac Stikkontakt(er) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 889 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 1.080 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 990 kr.

Den nuværende pris på 910 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Powerwalker Vi 1500 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1,5 Kva 900 W 4 Ac Stikkontakt(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Powerwalker Vi 1500 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1,5 Kva 900 W 4 Ac Stikkontakt(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026910 kr2 kr (0%)
22. maj 2026912 kr2 kr (0%)
12. maj 2026910 kr115 kr (11%)
9. maj 20261.025 kr38 kr (4%)
8. maj 2026987 kr1 kr (0%)
1. maj 2026988 kr37 kr (4%)
24. apr. 20261.025 kr38 kr (4%)
22. apr. 2026987 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026988 kr85 kr (8%)
28. mar. 20261.073 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret