Gå til hovedindhold

Power Walker PowerWalker VFD 600 APFC FR - UPS - AC 220/230/240 V - 300 Watt - 600 VA - 5 At - output-stikforbindelser: 6 - sort

Power WalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074976212
Pris fra 649 krtil 759 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PowerWalker VFD 600 APFC FR - UPS - AC 220/230/240 V - 300 Watt - 600 VA - 5 At - output-stikforbindelser: 6 - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 649 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PowerWalker VFD 600 APFC FR - UPS - AC 220/230/240 V - 300 Watt - 600 VA - 5 At - output-stikforbindelser: 6 - sort
649 kr
Til butik
PowerWalker VFD 600 APFC FR - UPS - AC 220/230/240 V - 300 Watt - 600 VA - 5 At - output-stikforbindelser: 6 - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS Netværk & Server
Farve: 4
Artikel nr.: VFD 600 APFC FR
EAN: 4260074976212
Varenr.: 3563512
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS backup strøm - PowerWalker VFD 600 APFC FR, 0,6 kVA, 300 W, 6 stik
-1%739 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UPS backup strøm - PowerWalker VFD 600 APFC FR, 0,6 kVA, 300 W, 6 stik billede

Produktinformation

Stabil UPS backup til hjem og kontorPowerWalker VFD 600 APFC FR er en kompakt standby UPS, der beskytter dit udstyr mod strømafbrydelser og spændingsudsving. Med en kapacitet på 0,6 kVA / 300 W og seks franske Type E-udtag kan du sikre pc, router, NAS og små kontormaskiner. Ved halve belastning giver den typisk op til 8 minutters drift, så du kan gemme arbejde og lukke sikkert ned.Fordele ved UPS i elartiklerUPS’en leverer 220–240 V udgangsspænding med sinusformet bølge, høj effektivitet på 95 % og akustiske alarmer for batteridrift, lavt batteri, fejl og overbelastning. LED-indikatorer giver overblik, og to RJ-45-porte muliggør gennemførsel til netværk. Den arbejder i 0–40 °C og 0–85 % relativ luftfugtighed og passer nemt ind ved skrivebordet takket være den slanke formfaktor.UPS-topologi: Standby (Offline)Udgangseffekt: 300 WUdgangskapacitet: 0,6 kVAUdgangsspænding: 220–240 VIndgangsspænding: 170–280 VInd-/udgangsfrekvens: 50/60 HzVirkningsgrad: 95 %Udgangsbølgeform: SinusUdgangseffektfaktor: 0,5Spændingsregulering: 20 %; frekvensregulering: 2 HzAC-udtag: 6 × Type EEthernet-porte: 2 × RJ-45Batteri: 12 V, 5 Ah (1 stk.)Backup-tid: ca. 2 min ved fuld last; 8 min ved halv lastOpladningstid til 90 %: 10 tLED-indikatorer og akustiske alarmer: JaDriftstemp.: 0–40 °C; RF: 0–85 %Mål (H × B × D): 8,6 × 12,5 × 32,0 cmVægt: 2,8 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Power Walker
Kategori: UPS
Vægt: 3.27g
EAN: 4260074976212
Varenr.: 1909723
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS backup strøm - PowerWalker VFD 600 APFC FR, 0,6 kVA, 300 W, 6 stik
-1%759 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UPS backup strøm - PowerWalker VFD 600 APFC FR, 0,6 kVA, 300 W, 6 stik billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Power Walker
Kategori: UPS
Vægt: 3.27g
EAN: 4260074976212
Varenr.: 1909723

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker VFD 600 APFC FR - UPS - AC 220/230/240 V - 300 Watt - 600 VA - 5 At - output-stikforbindelser: 6 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker VFD 600 APFC FR - UPS - AC 220/230/240 V - 300 Watt - 600 VA - 5 At - output-stikforbindelser: 6 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK649 kr688 krKøb
2Boligcenter DK739 kr739 krKøb
3Vivas DK759 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PowerWalker VFD 600 APFC FR - UPS - AC 220/230/240 V - 300 Watt - 600 VA - 5 At - output-stikforbindelser: 6 - sort

PriceData har fulgt prisen på PowerWalker VFD 600 APFC FR - UPS - AC 220/230/240 V - 300 Watt - 600 VA - 5 At - output-stikforbindelser: 6 - sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 649 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 2.296 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.137 kr.

Den nuværende pris på 649 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for PowerWalker VFD 600 APFC FR - UPS - AC 220/230/240 V - 300 Watt - 600 VA - 5 At - output-stikforbindelser: 6 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for PowerWalker VFD 600 APFC FR - UPS - AC 220/230/240 V - 300 Watt - 600 VA - 5 At - output-stikforbindelser: 6 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026649 kr90 kr (12%)
29. maj 2026739 kr90 kr (14%)
28. maj 2026649 kr90 kr (12%)
25. maj 2026739 kr90 kr (14%)
23. maj 2026649 kr90 kr (12%)
22. maj 2026739 kr90 kr (14%)
21. maj 2026649 kr90 kr (12%)
19. maj 2026739 kr90 kr (14%)
18. maj 2026649 kr54 kr (8%)
17. maj 2026703 kr15 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret