Gå til hovedindhold

Power X Traktor med anhænger 2,4 GHz

Power XLegetøjsbilerEAN: 5713396204581
Pris fra 267 krtil 271 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4 kr (1% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 260 kr 23. maj

Sammenlign priser på Power X Traktor med anhænger 2,4 GHz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 267 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Power X, RC-traktor m/trailer
-11%267 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Power X, RC-traktor m/trailer billede

Produktinformation

Et virkelig sejt arbejdskøretøj - Fjernbetjent Traktor med anhænger fra Power X. Den genopladelige Power X fjernbetjente Traktor med anhænger er 2,4 GHz digitalt styret med 6 kanaler. Traktoren har lysfunktion og kan styres og køres i alle retning

Produktspecifikationer

Kategori: Køretøjer
EAN: 5713396204581
Varenr.: 09-020458
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Power X, RC Tractor with Trailer
269 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Power X - Rc Traktor Med Trailer
269,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Power X Traktor med anhænger 2,4 GHz
271 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Power X Traktor med anhænger 2,4 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Power X Traktor med anhænger 2,4 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Eurotoys267 kr267 krKøb
2CS MEGASTORE DK269 kr308 krKøb
3Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
4Proshop DK271 kr310 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Power X Traktor med anhænger 2,4 GHz

PriceData har fulgt prisen på Power X Traktor med anhænger 2,4 GHz i 130 dage. Laveste pris i perioden er 260 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 300 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 267 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Power X Traktor med anhænger 2,4 GHz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Power X Traktor med anhænger 2,4 GHz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026267 kr2 kr (1%)
29. maj 2026265 kr2 kr (1%)
27. maj 2026267 kr7 kr (3%)
23. maj 2026260 kr7 kr (3%)
19. maj 2026267 kr2 kr (1%)
18. maj 2026269 kr2 kr (1%)
7. maj 2026267 kr2,95 kr (1%)
6. maj 2026269,95 kr2,95 kr (1%)
28. apr. 2026267 kr2,95 kr (1%)
27. apr. 2026269,95 kr2,95 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret