Gå til hovedindhold

3M Post-it Z-notes Dispenser PRO Sort/klar Incl. 1 Canary Yellow R330 Blok

3MKontorforsyningEAN: 4891203054381
Pris fra 124,94 krtil 140 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 15,06 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 115 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Post-it Z-notes Dispenser PRO Sort/klar Incl. 1 Canary Yellow R330 Blok og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124.94 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Post-it Z-note PRO dispenser - Inkl. 1 blok - 76 x 76 mm
124,94 kr
Til butik
Post-it Z-note PRO dispenser - Inkl. 1 blok - 76 x 76 mm billede

Produktinformation

Denne Post-it PRO dispenser skal bruges til kvadratiske z-notes, der måler 76 x 76 mm. Der medfølger en blok med z-notes, når du køber denne dispenser. Ved at bruge en dispenser med z-notes har du altid dine post-its lige ved hånden. Disse z-notes popper...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Post-it notes
EAN: 4891203054381
Varenr.: 15546560
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Post-it PRO dispenser sort
-17%132,44 kr
Før 159,19 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Post-it PRO dispenser sort billede

Produktinformation

Post it® dispenser til Z-notes gør det muligt at notere dine tanker ned med det samme. Inkl. 1 blok Post® Super sticky Z-notes 76 x 76 mm. • Fremstillet af PEFC-certificerede papirfibre • De er fremstillet af et klæbemiddel, der består af 60 %

Produktspecifikationer

Mærke: Post-it
Kategori: Notes og indexfaner
EAN: 4891203054381
Varenr.: 105.0100 10
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Post-it Z-notes Dispenser PRO Sort/klar Incl. 1 Canary Yellow R330 Blok
133,44 kr
Til butik
Post-it Z-notes Dispenser PRO Sort/klar Incl. 1 Canary Yellow R330 Blok billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Post-it® dispenser Størrelse: passer til 76 x 76 mm Z-notes Model: Z-notes 3 hurtige: Smart dispenser til z-notes Gør det muligt at tage én notes ad gangen Nem og hurtig adgang til notes Beskrivelse: Praktisk borddispenser til klassi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Post-it
Kategori: Notes dispensere
Farve: Sort
Størrelse: A5
EAN: 4891203054381
Varenr.: 1741725
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M Post-it Z-Notes PRO-B-1SSCY-R330
140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Post-it Z-notes Dispenser PRO Sort/klar Incl. 1 Canary Yellow R330 Blok koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Post-it Z-notes Dispenser PRO Sort/klar Incl. 1 Canary Yellow R330 Blok koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Nova Nordic A/S124,94 kr124,94 krKøb
2RedOffice Konpap132,44 kr132,44 krKøb
3Hertels Boresko133,44 kr133,44 krKøb
4Proshop DK140 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Post-it Z-notes Dispenser PRO Sort/klar Incl. 1 Canary Yellow R330 Blok

PriceData har fulgt prisen på Post-it Z-notes Dispenser PRO Sort/klar Incl. 1 Canary Yellow R330 Blok i 105 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 124,94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 124,94 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Post-it Z-notes Dispenser PRO Sort/klar Incl. 1 Canary Yellow R330 Blok. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Post-it Z-notes Dispenser PRO Sort/klar Incl. 1 Canary Yellow R330 Blok de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026124,94 kr9,94 kr (9%)
28. apr. 2026115 kr4 kr (3%)
19. apr. 2026119 kr3 kr (2%)
17. mar. 2026122 kr8 kr (7%)
26. feb. 2026114 kr10,94 kr (9%)
17. feb. 2026124,94 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret