Gå til hovedindhold

Post-it Super Sticky Notes Carnival Collection, 47,6 x 47,6 mm, pakke a 12 stk

Post-itKontorforsyningEAN: 4064035065744
Pris fra 108 krtil 186,6 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 78,6 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87 kr 5. maj

Sammenlign priser på Post-it Super Sticky Notes Carnival Collection, 47,6 x 47,6 mm, pakke a 12 stk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Post-it Super Sticky Notes Carnival Collection, 47,6 x 47,6 mm, pakke a 12 stk
108 kr
Til butik
Post-it Super Sticky Notes Carnival Collection, 47,6 x 47,6 mm, pakke a 12 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Post-It
Kategori: Blokke
Farve: 1
Artikel nr.: 7100290181
EAN: 4064035065744
Varenr.: 10255182
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Post-it Super Sticky Carnival 47,6x47,6mm 12blk
144,06 kr
Til butik
Post-it Super Sticky Carnival 47,6x47,6mm 12blk billede

Produktinformation

Post-it Super Sticky Notes har dobbelt så god klæbeevne (sammenlignet med originale Post-it® Notes). De er superstærke og ekstremt alsidige, og de fås i en række bløde-, livlige- eller pangfarver, som fremhæver enhver information eller besked.

Produktspecifikationer

Kategori: Post-it notes
EAN: 4064035065744
Varenr.: 19189584
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Post-it Super Sticky notes pk/12
-7%186,6 kr
Før 201,06 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Post-it Super Sticky notes pk/12 billede

Produktinformation

Post-it® Super Sticky Notes klæber bedre og holder længere. De har dobbelt så god klæbeevne som de originale Post-it® Notes, så du kan være sikker på, at din besked bliver modtaget. Disse selvklæbende notes er perfekte til lodrette overflader og overflade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Post-it
Kategori: Notes og indexfaner
EAN: 4064035065744
Varenr.: 105.0652 04

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Post-it Super Sticky Notes Carnival Collection, 47,6 x 47,6 mm, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Post-it Super Sticky Notes Carnival Collection, 47,6 x 47,6 mm, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK108 kr147 krKøb
2Nova Nordic A/S144,06 kr144,06 krKøb
3RedOffice Konpap186,6 kr186,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Post-it Super Sticky Notes Carnival Collection, 47,6 x 47,6 mm, pakke a 12 stk

PriceData har fulgt prisen på Post-it Super Sticky Notes Carnival Collection, 47,6 x 47,6 mm, pakke a 12 stk i 112 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 24% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Post-it Super Sticky Notes Carnival Collection, 47,6 x 47,6 mm, pakke a 12 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Post-it Super Sticky Notes Carnival Collection, 47,6 x 47,6 mm, pakke a 12 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026108 kr21 kr (24%)
5. maj 202687 kr24 kr (22%)
2. apr. 2026111 kr2 kr (2%)
29. mar. 2026109 kr2 kr (2%)
12. feb. 2026107 kr30 kr (22%)
11. feb. 2026137 kr15 kr (12%)
10. feb. 2026122 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret