Gå til hovedindhold

3M Post-it notes neon 76x76 mm ass. farver 654TFEN (6 stk.)

3MKontorforsyningEAN: 4046719506453
Pris fra 59 krtil 157,19 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 98,19 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Post-it notes neon 76x76 mm ass. farver 654TFEN (6 stk.) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Post-it notes 3M 76mmx76mm 654-TFEN mixfarvet
59 kr
Til butik
Post-it notes 3M 76mmx76mm 654-TFEN mixfarvet billede

Produktinformation

Post-it notes 3M 76mmx76mm 654-TFEN Mixfarvet 6 stk. Kan tages af og genplaceres mange gange. Efterlader ikke klæbestof.

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse
EAN: 4046719506453
Varenr.: 4046719506453
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M Post-it 654-TFEN
80 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Post-it Notes 76x76 Energetic (6)
125 kr
Til butik
Post-it Notes 76x76 Energetic (6) billede

Produktinformation

Post-it Notes - EnergeticGule, blå, orange, pink og grønne nuancer. Sæt farve på hverdagen. Ideel til beskeder og huskesedler.- Bedre klæbeevne- Bedre papirkvalitet- Ingen opløsningsmidler - 100 blade pr. blok

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Post-it og memoblokke
EAN: 4046719506453
Varenr.: DP-3M654TFEN
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Post-it notes neon 76x76 mm ass. farver 654TFEN (6 stk.)
149 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Post-it 76x76mm Neon 6 Blokke (654)
157,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Post-it notes neon 76x76 mm ass. farver 654TFEN (6 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Post-it notes neon 76x76 mm ass. farver 654TFEN (6 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix59 kr59 krKøb
2Proshop DK80 kr119 krKøb
3HUMA.dk125 kr125 krKøb
4CS MEGASTORE DK149 kr188 krKøb
5Hertels Boresko157,19 kr157,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Post-it notes neon 76x76 mm ass. farver 654TFEN (6 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Post-it notes neon 76x76 mm ass. farver 654TFEN (6 stk.) i 113 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Post-it notes neon 76x76 mm ass. farver 654TFEN (6 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Post-it notes neon 76x76 mm ass. farver 654TFEN (6 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202659 kr21 kr (26%)
17. maj 202680 kr21 kr (36%)
3. maj 202659 kr21 kr (26%)
1. maj 202680 kr21 kr (36%)
16. apr. 202659 kr21 kr (26%)
15. apr. 202680 kr21 kr (36%)
9. mar. 202659 kr21 kr (26%)
8. mar. 202680 kr21 kr (36%)
26. feb. 202659 kr21 kr (26%)
25. feb. 202680 kr21 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret