Gå til hovedindhold

3M Post-it® Notes kubusblok Canary Yellow, gul, 76 mm x 76 mm, 450 ark

3MKontorforsyningEAN: 3134375231626
Pris fra 79 krtil 94 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Post-it® Notes kubusblok Canary Yellow, gul, 76 mm x 76 mm, 450 ark og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Post-it® Notes kubusblok Canary Yellow, gul, 76 mm x 76 mm, 450 ark
79 kr
Til butik
Post-it® Notes kubusblok Canary Yellow, gul, 76 mm x 76 mm, 450 ark billede

Produktspecifikationer

Mærke: Post-It
Kategori: Post-it
Farve: 1
Artikel nr.: 3M-636B
EAN: 3134375231626
Varenr.: 9751421
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M Post-it 636B
79 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kubus Post-it 636B Gul 450bl
-8%89,7 kr
Før 97,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kubus Post-it 636B Gul 450bl billede

Produktinformation

Post-it® Notes Canary Yellow kubusblokke er perfekte, til dem, som har meget at sige.Én blok indeholder flere selvklæbende noter end andre notesblokke.Deres størrelse passer perfekt til hverdagsbrug. Med en Post-it® Notes kubusblok er du sikker på at få...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Post-it
Kategori: Kontorartikler
EAN: 3134375231626
Varenr.: 105.0636 06
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
3M Post-it 636B seddelterning, 76 x 76 mm, gul
94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Post-it® Notes kubusblok Canary Yellow, gul, 76 mm x 76 mm, 450 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Post-it® Notes kubusblok Canary Yellow, gul, 76 mm x 76 mm, 450 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK79 kr118 krKøb
2Proshop DK79 kr118 krKøb
3RedOffice Konpap89,7 kr89,7 krKøb
4Teknikproffset DK94 kr143 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Post-it® Notes kubusblok Canary Yellow, gul, 76 mm x 76 mm, 450 ark

PriceData har fulgt prisen på Post-it® Notes kubusblok Canary Yellow, gul, 76 mm x 76 mm, 450 ark i 134 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 89,7 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Post-it® Notes kubusblok Canary Yellow, gul, 76 mm x 76 mm, 450 ark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Post-it® Notes kubusblok Canary Yellow, gul, 76 mm x 76 mm, 450 ark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202679 kr10,7 kr (12%)
22. maj 202689,7 kr10,7 kr (14%)
17. apr. 202679 kr7,25 kr (8%)
10. apr. 202686,25 kr7,25 kr (9%)
5. apr. 202679 kr1 kr (1%)
28. mar. 202680 kr1 kr (1%)
27. mar. 202679 kr1 kr (1%)
26. mar. 202680 kr6,25 kr (7%)
19. mar. 202686,25 kr7,25 kr (9%)
9. mar. 202679 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret