Gå til hovedindhold

3M Post-it Index 680-2 Indeksflag med dispenser 50ark 25.4 x 43.1 mm

3MKontorforsyningEAN: 0021200706899
Pris fra 32 krtil 149,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 117,75 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Post-it Index 680-2 Indeksflag med dispenser 50ark 25.4 x 43.1 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M I680-2, Blå, Rektandel, Aftagelig, 25,4 mm, 43,2 mm, 50 stk
32 kr
Til butik
3M I680-2, Blå, Rektandel, Aftagelig, 25,4 mm, 43,2 mm, 50 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: PP-faneblade & Registre
Farve: 4
Artikel nr.: 13K001C
EAN: 0021200706899
Varenr.: 5260143
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Post-it Indexfaner 25,4x43,2 blå
37,5 kr
Til butik
Post-it Indexfaner 25,4x43,2 blå billede

Produktinformation

Post-it ® Index - Standard, blå Brug "standard" når vigtige fakta og tal hurtigt skal fremhæves. Perfekt til markerings- og farvekodningPerfekt til fokusering på vigtige fakta og tal50 stk. Index pr. dispenserDu kan skrive på fanerne25 mm x 43 m

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Post-it og memoblokke
EAN: 0021200706899
Varenr.: DP-3M6802M
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Post-it Index 680-2 Indeksflag med dispenser 50ark 25.4 x 43.1 mm
39 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Post-it - Blå 25,4x43,2mm indexfaner
149,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Post-it Index 680-2 Indeksflag med dispenser 50ark 25.4 x 43.1 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Post-it Index 680-2 Indeksflag med dispenser 50ark 25.4 x 43.1 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK32 kr71 krKøb
2HUMA.dk37,5 kr37,5 krKøb
3CompuMail DK39 kr39 krKøb
4Nova Nordic A/S149,75 kr149,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Post-it Index 680-2 Indeksflag med dispenser 50ark 25.4 x 43.1 mm

PriceData har fulgt prisen på Post-it Index 680-2 Indeksflag med dispenser 50ark 25.4 x 43.1 mm i 176 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 149,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Post-it Index 680-2 Indeksflag med dispenser 50ark 25.4 x 43.1 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Post-it Index 680-2 Indeksflag med dispenser 50ark 25.4 x 43.1 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202632 kr5,5 kr (15%)
24. maj 202637,5 kr5,5 kr (17%)
23. maj 202632 kr5,5 kr (15%)
22. maj 202637,5 kr5,5 kr (17%)
21. maj 202632 kr5,5 kr (15%)
17. maj 202637,5 kr5,5 kr (17%)
15. maj 202632 kr5,5 kr (15%)
30. apr. 202637,5 kr1,5 kr (4%)
29. apr. 202639 kr1,5 kr (4%)
13. apr. 202637,5 kr1,5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret