Gå til hovedindhold

Post-it 38x51mm gul Genbrug 6 Blokke (653)

Post-itKontorforsyningEAN: 4054596723078
Pris fra 58,86 krtil 73,69 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 14,83 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 55 kr 20. maj

Sammenlign priser på Post-it 38x51mm gul Genbrug 6 Blokke (653) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58.86 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Post-It Recycled 653 pk/6
-10%58,86 kr
Før 65,55 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Post-It Recycled 653 pk/6 billede

Produktinformation

Post-It Recycled 653 notes i farven gul med formatet 38 x 51 mm. Leveres i en pakke med 6 blokke. Fremstillet af genbrugspapir. Den selvklæbende notesblok fra Post-it er praktisk og næsten uundværlig på skrivebordet. En god ting at have ved hånden, når d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Post-it
Kategori: Kontorartikler
EAN: 4054596723078
Varenr.: 105.0653 02
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Post-it Notes 38x51 recycled gul (6)
61,25 kr
Til butik
Post-it Notes 38x51 recycled gul (6) billede

Produktinformation

Post-it Note - fremstillet af 100 % genbrugspapir, GulLeveres i tårn · 6 blokke- Fremstillet af papirfibre certificeret efter miljømærket "Blå Engel"- Emballagen er hverken farvet eller bleget- 100 ark pr. blok 3M Post-it Notes af genbrugspapir

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Post-it og memoblokke
EAN: 4054596723078
Varenr.: DP-3M653-1B
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Post-it 38x51mm gul Genbrug 6 Blokke (653)
73,69 kr
Til butik
Post-it 38x51mm gul Genbrug 6 Blokke (653) billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Post-it® notes Størrelse: 38 x 51 mm Farve: Gul 3 hurtige: Kan nemt flyttes rundt og fjernes igen. Praktiske til hurtige noter og påmindelser. God til brainstorming og projektstyring. Beskrivelse: Disse notes klæber på næsten alle ov...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Post-it
Kategori: Post-it
Farve: Gul
Størrelse: 15 liter
EAN: 4054596723078
Varenr.: 10136

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Post-it 38x51mm gul Genbrug 6 Blokke (653) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Post-it 38x51mm gul Genbrug 6 Blokke (653) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap58,86 kr58,86 krKøb
2HUMA.dk61,25 kr61,25 krKøb
3Hertels Boresko73,69 kr73,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Post-it 38x51mm gul Genbrug 6 Blokke (653)

PriceData har fulgt prisen på Post-it 38x51mm gul Genbrug 6 Blokke (653) i 171 dage. Laveste pris i perioden er 27,8 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 61,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 58,86 kr er 15% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Post-it 38x51mm gul Genbrug 6 Blokke (653). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Post-it 38x51mm gul Genbrug 6 Blokke (653) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202658,86 kr3,86 kr (7%)
20. maj 202655 kr6,25 kr (10%)
10. maj 202661,25 kr2,39 kr (4%)
8. maj 202658,86 kr2,26 kr (4%)
29. apr. 202656,6 kr4,65 kr (8%)
28. apr. 202661,25 kr4,65 kr (8%)
28. jan. 202656,6 kr28,8 kr (104%)
12. jan. 202627,8 kr33,2 kr (54%)
27. dec. 202561 kr33,2 kr (119%)
20. dec. 202527,8 kr33,2 kr (54%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret