Gå til hovedindhold

Posca Tusch, red wine, nr. PC-3M, streg 0,9-1,3 mm, 1 stk.

PoscaDekorationer og udsmykningerEAN: 4902778123690
Pris fra 30 krtil 49,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 19,95 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Posca Tusch, red wine, nr. PC-3M, streg 0,9-1,3 mm, 1 stk. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Uni Posca 3M Red Wine
30 kr
Til butik
Uni Posca 3M Red Wine billede

Produktinformation

Super Vandig Tusch - hæfter på næsten alle overflader Vejrbestandig vandbaserede tusch i topkvaliktet. Uni Posca tusser er fuldtdækkende og flyder flot sammen, så både børn og voksne kan få resultater med et udtryk ud over det sædvanlige. Spidsen kan ta...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Uni Posca
Kategori: Vandbaserede tusser
Farve: Red Wine
Størrelse: 3m
EAN: 4902778123690
Varenr.: 159086
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Posca Tusch - PC-3M - Vinrød
39,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Posca Tusch - Nr. Pc-3m - Tykkelse 0,9-1,3 Mm - Red Wine
-10%44,95 kr
Før 49,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Posca PC-3M Red Wine
48 kr
Til butik
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
-2%49,95 kr
Før 50,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Posca Tusch, red wine, nr. PC-3M, streg 0,9-1,3 mm, 1 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Posca Tusch, red wine, nr. PC-3M, streg 0,9-1,3 mm, 1 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HC Farver30 kr30 krKøb
2Kids-world.dk39,95 kr39,95 krKøb
3Gucca.dk44,95 kr44,95 krKøb
4Nova Nordic A/S48 kr48 krKøb
5Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby49,95 kr49,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Posca Tusch, red wine, nr. PC-3M, streg 0,9-1,3 mm, 1 stk.

PriceData har fulgt prisen på Posca Tusch, red wine, nr. PC-3M, streg 0,9-1,3 mm, 1 stk. i 140 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 39,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Posca Tusch, red wine, nr. PC-3M, streg 0,9-1,3 mm, 1 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Posca Tusch, red wine, nr. PC-3M, streg 0,9-1,3 mm, 1 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 202630 kr9,95 kr (25%)
9. apr. 202639,95 kr9,95 kr (33%)
23. mar. 202630 kr6 kr (17%)
22. mar. 202636 kr6 kr (20%)
23. feb. 202630 kr6 kr (17%)
22. feb. 202636 kr6 kr (20%)
12. feb. 202630 kr6 kr (17%)
11. feb. 202636 kr6 kr (20%)
4. feb. 202630 kr6 kr (17%)
3. feb. 202636 kr6 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret