Gå til hovedindhold

uni Posca Tusch, orange, nr. PC-8K, streg 8 mm, 1 stk.

uniDekorationer og udsmykningerEAN: 4902778916537
Pris fra 69,95 krtil 84,94 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 14,99 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Posca Tusch, orange, nr. PC-8K, streg 8 mm, 1 stk. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Posca Tusch - Nr. Pc-8k - Tykkelse 8 Mm - Orange
-13%69,95 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Posca Tusch - Nr. Pc-8k - Tykkelse 8 Mm - Orange billede

Produktinformation

Markér med tydelige farver på stort set alle overflader med denne populære Posca Tusch. Både...

Produktspecifikationer

Mærke: uni
Kategori: kreativ hobby|mal og tegn|tusser og blyanter
EAN: 4902778916537
Varenr.: 608936
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Uni Posca Marker, 8 mm streg, orange, br
73 kr
Til butik
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Posca Tusch, orange, nr. PC-8K, streg 8 mm, 1 stk.
-2%80,95 kr
Før 82,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Paintmarker Uni Posca Pc-8k Orange
84,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Posca Tusch, orange, nr. PC-8K, streg 8 mm, 1 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Posca Tusch, orange, nr. PC-8K, streg 8 mm, 1 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk69,95 kr69,95 krKøb
2Nova Nordic A/S73 kr73 krKøb
3Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby80,95 kr80,95 krKøb
4Hertels Boresko84,94 kr84,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Posca Tusch, orange, nr. PC-8K, streg 8 mm, 1 stk.

PriceData har fulgt prisen på Posca Tusch, orange, nr. PC-8K, streg 8 mm, 1 stk. i 124 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 69,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Posca Tusch, orange, nr. PC-8K, streg 8 mm, 1 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Posca Tusch, orange, nr. PC-8K, streg 8 mm, 1 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202669,95 kr3,05 kr (4%)
28. maj 202673 kr3,05 kr (4%)
23. maj 202669,95 kr3,05 kr (4%)
31. mar. 202673 kr13 kr (22%)
29. jan. 202660 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret