Gå til hovedindhold

Portwest Tech Look sikkerhedsbrille PS12 klar - Klar | Sikkerhedsbriller | EN 166 | Metalfri

PortwestSikkerhedsbrillerEAN: 5036108273577
Pris fra 29,25 krtil 150 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 120,75 kr (81% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Portwest Tech Look sikkerhedsbrille PS12 klar - Klar | Sikkerhedsbriller | EN 166 | Metalfri og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Portwest Tech Look sikkerhedsbrille PS12 klar - Klar | Sikkerhedsbriller | EN 166 | Metalfri
-20%29,25 kr
Før 36,56 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Portwest Tech Look sikkerhedsbrille PS12 klar - Klar | Sikkerhedsbriller | EN 166 | Metalfri billede

Produktinformation

Portwest Tech Look Sikkerhedsbrille PS12 Klar Portwest Tech Look sikkerhedsbrille PS12 Klar er udviklet til brugere, der ønsker en moderne sikkerhedsbrille, som kombinerer innovation, lav vægt, høj komfort og effektiv øjenbeskyttelse. Brillen har et sti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Portwest
Kategori: Sikkerhedsbriller
EAN: 5036108273577
Varenr.: 47663540502865
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tech look sikkerhedsbrille PC PS12 klar
150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest Tech Look sikkerhedsbrille PS12 klar - Klar | Sikkerhedsbriller | EN 166 | Metalfri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest Tech Look sikkerhedsbrille PS12 klar - Klar | Sikkerhedsbriller | EN 166 | Metalfri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten29,25 kr29,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK150 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Portwest Tech Look sikkerhedsbrille PS12 klar - Klar | Sikkerhedsbriller | EN 166 | Metalfri

PriceData har fulgt prisen på Portwest Tech Look sikkerhedsbrille PS12 klar - Klar | Sikkerhedsbriller | EN 166 | Metalfri i 155 dage. Laveste pris i perioden er 29,25 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 29,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 81% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Portwest Tech Look sikkerhedsbrille PS12 klar - Klar | Sikkerhedsbriller | EN 166 | Metalfri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Portwest Tech Look sikkerhedsbrille PS12 klar - Klar | Sikkerhedsbriller | EN 166 | Metalfri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202629,25 kr139,75 kr (83%)
20. maj 2026169 kr139,75 kr (478%)
12. maj 202629,25 kr120,75 kr (81%)
11. maj 2026150 kr120,75 kr (413%)
4. maj 202629,25 kr120,75 kr (81%)
3. maj 2026150 kr120,75 kr (413%)
27. apr. 202629,25 kr120,75 kr (81%)
26. apr. 2026150 kr120,75 kr (413%)
25. apr. 202629,25 kr120,75 kr (81%)
23. apr. 2026150 kr120,75 kr (413%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret