Gå til hovedindhold

Portwest PW3 hi-vis 3 i 1 jakke PW365 - Gul/Sort / XXL | Jakker | Fjernlager | Jakker

PortwestFrakker og jakkerEAN: 5036108333738
Pris fra 788 krtil 828 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 782 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Portwest PW3 hi-vis 3 i 1 jakke PW365 - Gul/Sort / XXL | Jakker | Fjernlager | Jakker og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 788 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Portwest PW365 - 3-i-1 advarselsjakke PW3 - gul-sort 2XL
788 kr
Til butik
Portwest PW365 - 3-i-1 advarselsjakke PW3 - gul-sort 2XL billede

Produktspecifikationer

Mærke: Portwest
Kategori: Veste
Farve: 6
Artikel nr.: 5036108333738
EAN: 5036108333738
Varenr.: 21872432
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Portwest PW3 hi-vis 3 i 1 jakke PW365 - Gul/Sort / XXL | Jakker | Fjernlager | Jakker
-20%828 kr
Før 1.035 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Portwest PW3 hi-vis 3 i 1 jakke PW365 - Gul/Sort / XXL | Jakker | Fjernlager | Jakker billede

Produktinformation

Portwest PW365 - PW3 hi-vis 3 i 1 jakke Portwest PW365 - PW3 hi-vis 3 i 1 jakke er det ideelle valg for arbejdere, der har brug for både alsidighed og pålidelighed i deres arbejdstøj. Denne jakke kombinerer en vandtæt ydre jakke med høj synlighed (klasse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Portwest
Kategori: Jakker
EAN: 5036108333738
Varenr.: 47290713014609

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest PW3 hi-vis 3 i 1 jakke PW365 - Gul/Sort / XXL | Jakker | Fjernlager | Jakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest PW3 hi-vis 3 i 1 jakke PW365 - Gul/Sort / XXL | Jakker | Fjernlager | Jakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK788 kr827 krKøb
2Sikkerhedsgiganten828 kr828 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Portwest PW3 hi-vis 3 i 1 jakke PW365 - Gul/Sort / XXL | Jakker | Fjernlager | Jakker

PriceData har fulgt prisen på Portwest PW3 hi-vis 3 i 1 jakke PW365 - Gul/Sort / XXL | Jakker | Fjernlager | Jakker i 180 dage. Laveste pris i perioden er 576,4 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 1.035 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 808 kr.

Den nuværende pris på 788 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Portwest PW3 hi-vis 3 i 1 jakke PW365 - Gul/Sort / XXL | Jakker | Fjernlager | Jakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Portwest PW3 hi-vis 3 i 1 jakke PW365 - Gul/Sort / XXL | Jakker | Fjernlager | Jakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026788 kr6 kr (1%)
10. apr. 2026782 kr253 kr (24%)
9. apr. 20261.035 kr253 kr (32%)
6. apr. 2026782 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026783 kr252 kr (24%)
4. jan. 20261.035 kr5,85 kr (1%)
1. jan. 20261.029,15 kr150,15 kr (17%)
31. dec. 2025879 kr302,6 kr (52%)
24. dec. 2025576,4 kr302,6 kr (34%)
21. dec. 2025879 kr302,6 kr (52%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret