Gå til hovedindhold

Portwest Hi-Vis Vest C470 - Gul / L/XL | veste | NODISCOUNT | Portwest

PortwestVesteEAN: 5036108141494
Pris fra 26,25 krtil 48 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 21,75 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Portwest Hi-Vis Vest C470 - Gul / L/XL | veste | NODISCOUNT | Portwest og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Portwest Hi-Vis Vest C470 - Gul / L/XL | veste | NODISCOUNT | Portwest
-20%26,25 kr
Før 32,81 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Portwest Hi-Vis Vest C470 - Gul / L/XL | veste | NODISCOUNT | Portwest billede

Produktinformation

Den bedst sælgende C470 med klassiske reflekser, vil sikre, at du bliver set. Fås i 3 EN ISO 20471 farver.

Produktspecifikationer

Mærke: Portwest
Kategori: veste
EAN: 5036108141494
Varenr.: 47290174570833
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Portwest refleksvest, Hi-Vis Gul, L/XL
37,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sikkerhedsvest Portwest C470, gul, str. L/XL
48 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest Hi-Vis Vest C470 - Gul / L/XL | veste | NODISCOUNT | Portwest koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest Hi-Vis Vest C470 - Gul / L/XL | veste | NODISCOUNT | Portwest koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten26,25 kr26,25 krKøb
2WATTOO.DK37,5 kr37,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK48 kr87 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Portwest Hi-Vis Vest C470 - Gul / L/XL | veste | NODISCOUNT | Portwest

PriceData har fulgt prisen på Portwest Hi-Vis Vest C470 - Gul / L/XL | veste | NODISCOUNT | Portwest i 180 dage. Laveste pris i perioden er 18,3 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 37,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 26,25 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Portwest Hi-Vis Vest C470 - Gul / L/XL | veste | NODISCOUNT | Portwest. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Portwest Hi-Vis Vest C470 - Gul / L/XL | veste | NODISCOUNT | Portwest de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202626,25 kr11,25 kr (30%)
24. maj 202637,5 kr11,25 kr (43%)
21. maj 202626,25 kr11,25 kr (30%)
20. maj 202637,5 kr11,25 kr (43%)
18. maj 202626,25 kr11,25 kr (30%)
17. maj 202637,5 kr11,25 kr (43%)
12. maj 202626,25 kr11,25 kr (30%)
11. maj 202637,5 kr11,25 kr (43%)
4. maj 202626,25 kr11,25 kr (30%)
3. maj 202637,5 kr11,25 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret