Gå til hovedindhold

Portwest Hi-Vis Vest C375 - Gul / L | veste | Hi-vis | NODISCOUNT

PortwestVesteEAN: 5036108283392
Pris fra 44,25 krtil 46 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1,75 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Portwest Hi-Vis Vest C375 - Gul / L | veste | Hi-vis | NODISCOUNT og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Portwest Hi-Vis Vest C375 - Gul / L | veste | Hi-vis | NODISCOUNT
-20%44,25 kr
Før 55,31 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Portwest Hi-Vis Vest C375 - Gul / L | veste | Hi-vis | NODISCOUNT billede

Produktinformation

Portwest Hi-Vis Vest C375 Denne klassiske vest er designet til at give maksimal synlighed og komfort hele dagen, selv i dårlige lysforhold. Den letvægts vest har en front lynlås for nem adgang og reflekterende tape for øget synlighed. Certificeret til at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Portwest
Kategori: veste
EAN: 5036108283392
Varenr.: 47290162577745
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sikkerhedsvest Portwest C375, gul, str. L
46 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest Hi-Vis Vest C375 - Gul / L | veste | Hi-vis | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest Hi-Vis Vest C375 - Gul / L | veste | Hi-vis | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten44,25 kr44,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK46 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Portwest Hi-Vis Vest C375 - Gul / L | veste | Hi-vis | NODISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Portwest Hi-Vis Vest C375 - Gul / L | veste | Hi-vis | NODISCOUNT i 180 dage. Laveste pris i perioden er 30,8 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 44,25 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Portwest Hi-Vis Vest C375 - Gul / L | veste | Hi-vis | NODISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Portwest Hi-Vis Vest C375 - Gul / L | veste | Hi-vis | NODISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202644,25 kr1,75 kr (4%)
24. maj 202646 kr1,75 kr (4%)
21. maj 202644,25 kr3,75 kr (8%)
20. maj 202648 kr3,75 kr (8%)
18. maj 202644,25 kr1,75 kr (4%)
17. maj 202646 kr1,75 kr (4%)
12. maj 202644,25 kr1,75 kr (4%)
11. maj 202646 kr1,75 kr (4%)
24. apr. 202644,25 kr3,75 kr (8%)
23. apr. 202648 kr3,75 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret