Gå til hovedindhold

Portwest Hi-Vis 2 Farvet Trafikjakke S466 - Gul/Sort / S | Jakker | Overdele | Spar20%

PortwestSikkerhedstøjEAN: 5036108255948
Pris fra 317,58 krtil 318,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1,17 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 315,61 kr 3. maj

Sammenlign priser på Portwest Hi-Vis 2 Farvet Trafikjakke S466 - Gul/Sort / S | Jakker | Overdele | Spar20% og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 317.58 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Portwest S466 tofarvet advarselsjakke - gul/sort S
317,58 kr
Til butik
Portwest S466 tofarvet advarselsjakke - gul/sort S billede

Produktspecifikationer

Mærke: Portwest
Kategori: Arbejdstøj
Farve: 1
Artikel nr.: unimet_5036108255948
EAN: 5036108255948
Varenr.: 9567675
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Portwest Hi-Vis 2 Farvet Trafikjakke S466 - Gul/Sort / S | Jakker | Overdele | Spar20%
-20%318,75 kr
Før 398,44 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Portwest Hi-Vis 2 Farvet Trafikjakke S466 - Gul/Sort / S | Jakker | Overdele | Spar20% billede

Produktinformation

Vinterjakke med høj synlighed vandtæt, varm og slidstærk Denne jakke er en af vores mest populære modeller især på grund af de markante farvekontraster, som både øger synligheden og holder jakken pæn i krævende arbejdsmiljøer. Den er udviklet til profes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Portwest
Kategori: Jakker
EAN: 5036108255948
Varenr.: 47290806042961

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest Hi-Vis 2 Farvet Trafikjakke S466 - Gul/Sort / S | Jakker | Overdele | Spar20% koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest Hi-Vis 2 Farvet Trafikjakke S466 - Gul/Sort / S | Jakker | Overdele | Spar20% koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK317,58 kr356,58 krKøb
2Sikkerhedsgiganten318,75 kr318,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Portwest Hi-Vis 2 Farvet Trafikjakke S466 - Gul/Sort / S | Jakker | Overdele | Spar20%

PriceData har fulgt prisen på Portwest Hi-Vis 2 Farvet Trafikjakke S466 - Gul/Sort / S | Jakker | Overdele | Spar20% i 180 dage. Laveste pris i perioden er 221,9 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 351,73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 312 kr.

Den nuværende pris på 317,58 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Portwest Hi-Vis 2 Farvet Trafikjakke S466 - Gul/Sort / S | Jakker | Overdele | Spar20%. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Portwest Hi-Vis 2 Farvet Trafikjakke S466 - Gul/Sort / S | Jakker | Overdele | Spar20% de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026317,58 kr
31. maj 2026317,3 kr
30. maj 2026317,01 kr
28. maj 2026317,39 kr
25. maj 2026316,64 kr
24. maj 2026316,55 kr
23. maj 2026315,89 kr1,22 kr (0%)
22. maj 2026317,11 kr
21. maj 2026316,74 kr
18. maj 2026316,36 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret