Gå til hovedindhold

Portwest DX4 Vinter Jakke DX460 - Sort / S | Jakker | Kuldebestandig | Overdele

PortwestSkjorter og toppeEAN: 5036108326693
Pris fra 798,75 krtil 1.139 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 340,25 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Portwest DX4 Vinter Jakke DX460 - Sort / S | Jakker | Kuldebestandig | Overdele og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 798.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Portwest DX4 Vinter Jakke DX460 - Sort / S | Jakker | Kuldebestandig | Overdele
-20%798,75 kr
Før 998,44 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Portwest DX4 Vinter Jakke DX460 - Sort / S | Jakker | Kuldebestandig | Overdele billede

Produktinformation

DX4 vinter jakke bruger dynamisk stretch og kraftig isolerende stof, der garanterer varme og komfort. Den ergonomiske profil og raglan ærmer giver mulighed for et ubegrænset bevægelsesområde og bevægelsesfrihed. Dens længere ryglængde, vindmanchetter og j...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Portwest
Kategori: Jakker
EAN: 5036108326693
Varenr.: 47290291061073
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Portwest DX4 jakke, sort, str. S
1.139 kr
Til butik
Portwest DX4 jakke, sort, str. S billede

Produktinformation

Funktionel vinterjakke til professionelle Portwest DX4 Når du arbejder ude i vinterkulden, fortjener du en jakke, der matcher dine behov for både komfort og beskyttelse. Den sorte vinterjakke fra Portwest DX4-serien i størrelse S er udviklet til dig, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Portwest
Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: S
EAN: 5036108326693
Varenr.: 910041954
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Portwest DX4 jakke, sort, str. S
1.139 kr
Til butik
Portwest DX4 jakke, sort, str. S billede

Produktinformation

Portwest DX4 jakke komfort og beskyttelse til arbejdsdage Med denne sorte jakke fra Portwest DX4-serien får du en jakke, der er udviklet til dig, der har brug for både bevægelsesfrihed og pålidelig beskyttelse i hverdagen. Jakken kombinerer et moderne, a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Portwest
Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: S
EAN: 5036108326693
Varenr.: 910041954
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Portwest DX4 jakke, sort, str. S
1.139 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Portwest DX4 jakke, sort, str. S
1.139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest DX4 Vinter Jakke DX460 - Sort / S | Jakker | Kuldebestandig | Overdele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest DX4 Vinter Jakke DX460 - Sort / S | Jakker | Kuldebestandig | Overdele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten798,75 kr798,75 krKøb
2BilligVVS DK1.139 kr1.139 krKøb
3Greenline1.139 kr1.139 krKøb
4LavprisVVS1.139 kr1.139 krKøb
5LavprisVærktøj1.139 kr1.139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Portwest DX4 Vinter Jakke DX460 - Sort / S | Jakker | Kuldebestandig | Overdele

PriceData har fulgt prisen på Portwest DX4 Vinter Jakke DX460 - Sort / S | Jakker | Kuldebestandig | Overdele i 179 dage. Laveste pris i perioden er 535,1 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 1.139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 920 kr.

Den nuværende pris på 798,75 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Portwest DX4 Vinter Jakke DX460 - Sort / S | Jakker | Kuldebestandig | Overdele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Portwest DX4 Vinter Jakke DX460 - Sort / S | Jakker | Kuldebestandig | Overdele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026798,75 kr340,25 kr (30%)
24. maj 20261.139 kr340,25 kr (43%)
21. maj 2026798,75 kr340,25 kr (30%)
20. maj 20261.139 kr340,25 kr (43%)
18. maj 2026798,75 kr340,25 kr (30%)
17. maj 20261.139 kr340,25 kr (43%)
12. maj 2026798,75 kr340,25 kr (30%)
11. maj 20261.139 kr340,25 kr (43%)
4. maj 2026798,75 kr340,25 kr (30%)
3. maj 20261.139 kr340,25 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret