Gå til hovedindhold

Portwest AS25 - Antistatisk ESD sweatshirt med lynlås - Mørk Marine / L | Sweatshirt | Fjernlager | Sweatshirts

PortwestSweatshirtEAN: 5036108472208
-20%Pris: 315,13 kr
1 forhandler
Før 393,75 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Portwest AS25 - Antistatisk ESD sweatshirt med lynlås - Mørk Marine / L | Sweatshirt | Fjernlager | Sweatshirts og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 315.13 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Portwest AS25 - Antistatisk ESD sweatshirt med lynlås - Mørk Marine / L | Sweatshirt | Fjernlager | Sweatshirts
-20%315,13 kr
Før 393,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Portwest AS25 - Antistatisk ESD sweatshirt med lynlås - Mørk Marine / L | Sweatshirt | Fjernlager | Sweatshirts billede

Produktinformation

Portwest AS25 Antistatisk ESD sweatshirt med lynlås Portwest AS25 er en moderne og komfortabel antistatisk ESD-sweatshirt designet til professionelle, der arbejder i elektronik-, produktion- og ESD-kontrollerede miljøer. Med høj komfort, stærke antistati...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Portwest
Kategori: Sweatshirt
EAN: 5036108472208
Varenr.: 55535961244024

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest AS25 - Antistatisk ESD sweatshirt med lynlås - Mørk Marine / L | Sweatshirt | Fjernlager | Sweatshirts koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest AS25 - Antistatisk ESD sweatshirt med lynlås - Mørk Marine / L | Sweatshirt | Fjernlager | Sweatshirts koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten315,13 kr315,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Portwest AS25 - Antistatisk ESD sweatshirt med lynlås - Mørk Marine / L | Sweatshirt | Fjernlager | Sweatshirts

PriceData har fulgt prisen på Portwest AS25 - Antistatisk ESD sweatshirt med lynlås - Mørk Marine / L | Sweatshirt | Fjernlager | Sweatshirts i 30 dage. Den nuværende pris er 315,13 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Portwest AS25 - Antistatisk ESD sweatshirt med lynlås - Mørk Marine / L | Sweatshirt | Fjernlager | Sweatshirts. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Portwest AS25 - Antistatisk ESD sweatshirt med lynlås - Mørk Marine / L | Sweatshirt | Fjernlager | Sweatshirts de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026315,13 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret