Gå til hovedindhold

PORT Designs PORT Back Pack and Messenger Line Rygsæk 17.3" 210D nylon 600D nylon 1680D nylon

PORT DesignsKufferter og taskerEAN: 3567041605115
Pris fra 439 krtil 460 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 413 kr 9. apr.

Sammenlign priser på PORT Back Pack and Messenger Line Rygsæk 17.3" 210D nylon 600D nylon 1680D nylon og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 439 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PORT Designs PORT Back Pack and Messenger Line COURCHEVEL
439 kr
Til butik
PORT Designs PORT Back Pack and Messenger Line COURCHEVEL billede

Produktinformation

Rygsæk til notebook, 17.3"

Produktspecifikationer

Mærke: PORT Designs
Kategori: Tasker
Artikel nr.: 160511
EAN: 3567041605115
Varenr.: 3072420
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PORT Back Pack and Messenger Line Rygsæk 17.3" 210D nylon 600D nylon 1680D nylon
460 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PORT Back Pack and Messenger Line Rygsæk 17.3" 210D nylon 600D nylon 1680D nylon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PORT Back Pack and Messenger Line Rygsæk 17.3" 210D nylon 600D nylon 1680D nylon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK439 kr478 krKøb
2CompuMail DK460 kr460 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PORT Back Pack and Messenger Line Rygsæk 17.3" 210D nylon 600D nylon 1680D nylon

PriceData har fulgt prisen på PORT Back Pack and Messenger Line Rygsæk 17.3" 210D nylon 600D nylon 1680D nylon i 172 dage. Laveste pris i perioden er 413 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 449 kr.

Den nuværende pris på 439 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for PORT Back Pack and Messenger Line Rygsæk 17.3" 210D nylon 600D nylon 1680D nylon. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for PORT Back Pack and Messenger Line Rygsæk 17.3" 210D nylon 600D nylon 1680D nylon de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026439 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026438 kr1 kr (0%)
30. maj 2026439 kr1 kr (0%)
28. maj 2026438 kr24 kr (5%)
24. maj 2026462 kr1 kr (0%)
23. maj 2026463 kr11 kr (2%)
19. maj 2026474 kr1 kr (0%)
13. maj 2026473 kr1 kr (0%)
9. maj 2026474 kr36 kr (8%)
8. maj 2026438 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret