Gå til hovedindhold

Swim & Fun Pool Cover Summer for Pool Size 800 x 400 cm, 400 micron

Swim & FunSwimmingpoolsEAN: 5704841021853
Pris fra 1.011 krtil 1.889 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 878 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 989 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Pool Cover Summer for Pool Size 800 x 400 cm, 400 micron og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1011 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Pool Termo Cover 800x400 - 400 Micron
-59%1.011 kr
Før 2.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pool Termo Cover 800x400 - 400 Micron billede

Produktinformation

OBS: Coveret er rektangulært Sommercover med termofunktion (400 micron) som forhindrer vandfordampning, holder på varmen og holder blade og snavs fra poolvandet. Passer til pools i dimensionerne 800 x 400 cm. Har du solvarmere tilsluttet, er sommercove...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Swim and Fun
Kategori: Pool og badeudstyr
EAN: 5704841021853
Varenr.: 321-002185
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Swim & Fun Pool Cover Summer 800 x 400 cm, 0.4 mm
1.080 kr
Til butik
Swim & Fun Pool Cover Summer 800 x 400 cm, 0.4 mm billede

Produktinformation

Poolovertræk Swim det beskrives også som nødvendigt, når solvarmere er tilsluttet, for at holde på den varme, der opbygges i løbet af dagen, så den ikke forsvinder natten over. Termofunktion (400 micron) Forhindrer vandfordampning Hjælper med at holde på varmen i poolen Holder blade og snavs ude af vandet Passer til 800 x 400 cm pools Nyd varmere, renere poolvand med mindre vedligeholdelse gennem hele sæsonen.

Produktspecifikationer

Mærke: Swim & Fun
Kategori: Pools og Badebassiner
Artikel nr.: 2185
EAN: 5704841021853
Varenr.: 2932584
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Poolcover Summer 8,00 x 4,00, 400 micron
-60%1.152 kr
Før 2.859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Poolcover Summer 8,00 x 4,00, 400 micron billede

Produktinformation

Et sommercover forhindrer vandfordampning fra poolen, så du sparer på vandtilførslen i løbet af badesæsonen. Fordi du skåner din pool for blade og snavs tilført fra luften sparer du også tid på rengøring og vil kunne benytte færre vandplejemidlerne. Har du solvarmere tilsluttet, er sommercover med termofunktion en nødvendighed, for at holde på den varme der er opbygget i løbet af dagen. Dækker du ikke poolen til, vil varmen nemlig forsvinde ud i den blå luft i løbet af natten.

Produktspecifikationer

Mærke: Swim & Fun
Kategori: Pool overdækning
EAN: 5704841021853
Varenr.: 38-95700
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pool Cover Summer for Pool Size 800 x 400 cm, 400 micron
1.889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pool Cover Summer for Pool Size 800 x 400 cm, 400 micron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pool Cover Summer for Pool Size 800 x 400 cm, 400 micron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Eurotoys1.011 kr1.011 krKøb
2Proshop DK1.080 kr1.080 krKøb
3Teknikproffset DK1.152 kr1.231 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.889 kr2.088 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pool Cover Summer for Pool Size 800 x 400 cm, 400 micron

PriceData har fulgt prisen på Pool Cover Summer for Pool Size 800 x 400 cm, 400 micron i 178 dage. Laveste pris i perioden er 989 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 2.495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.212 kr.

Den nuværende pris på 1.011 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Pool Cover Summer for Pool Size 800 x 400 cm, 400 micron. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Pool Cover Summer for Pool Size 800 x 400 cm, 400 micron de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.011 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.014 kr22 kr (2%)
22. maj 20261.036 kr10 kr (1%)
21. maj 20261.026 kr18 kr (2%)
19. maj 20261.044 kr36 kr (3%)
15. maj 20261.080 kr5 kr (0%)
13. maj 20261.075 kr24 kr (2%)
12. maj 20261.099 kr4 kr (0%)
9. maj 20261.103 kr33 kr (3%)
8. maj 20261.136 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret