Gå til hovedindhold

Polastorm Propel 9,9 x 13" Tohatsu til 25 & 30 hk. - 1532589

PolastormLegetøjEAN: 5707400139686
Pris fra 630 krtil 839 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 209 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Polastorm Propel 9,9 x 13" Tohatsu til 25 & 30 hk. - 1532589 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 630 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Polastorm Propel 9,9 x 13" Tohatsu til 25 & 30 hk.
-25%630 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Polastorm Propel 9,9 x 13" Tohatsu til 25 & 30 hk. billede

Produktinformation

Aluminiumspropel til Tohatsu 25-30 hk Polastorm propel 9,9 x 13" er en aluminiumspropel til Tohatsu 25- og 30 hk motorer med 3" gearcase. Propellen passer til både 2-takt og 4-takt modeller fra 1985 og frem, inklusive MFS- og NSF-serien samt EFI

Produktspecifikationer

Mærke: Polastorm
Kategori: Tohatsu & Nissan
EAN: 5707400139686
Varenr.: 53935707652425
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Propel 9,9 x13" Tohatsu til 25 & 30 hk.
-7%743 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Propel 9,9 x13" Tohatsu til 25 & 30 hk. billede

Produktinformation

Polaris aluminiumpropel monteret med nav, af meget høj kvalitet. Deres robotbaserede pulverlakeringslinje bruger AkzoNobels patenterede og miljøsikre korrosionsbeskyttelsespulver. Passer til Tohatsu/Nissan:3" gearhus25 hk (2-takt): 1986-200130 hk (2-takt): 1985-200125 hk (4-takt): 2002-30 hk (4-takt): 2002-MFS25/30NSF25/30 Svarende til Tohatsu OEM: 3R0B64527-1 Specifikationer:Diameter: 9 7/8"Materiale: AluminiumStigning: 13"Splines: 10 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Polastorm
Kategori: Propeller til Tohatsu
Materiale: Aluminium
Artikel nr.: 2857-3099-13
EAN: 5707400139686
Varenr.: 202501
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Polastorm Propel 9,9 x 13" Tohatsu til 25 & 30 hk. - 1532589
839 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polastorm Propel 9,9 x 13" Tohatsu til 25 & 30 hk. - 1532589 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polastorm Propel 9,9 x 13" Tohatsu til 25 & 30 hk. - 1532589 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk630 kr630 krKøb
2Watski DK743 kr743 krKøb
3Anyparts839 kr839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Polastorm Propel 9,9 x 13" Tohatsu til 25 & 30 hk. - 1532589

PriceData har fulgt prisen på Polastorm Propel 9,9 x 13" Tohatsu til 25 & 30 hk. - 1532589 i 154 dage. Laveste pris i perioden er 630 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 839 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 710 kr.

Den nuværende pris på 630 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Polastorm Propel 9,9 x 13" Tohatsu til 25 & 30 hk. - 1532589. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Polastorm Propel 9,9 x 13" Tohatsu til 25 & 30 hk. - 1532589 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026630 kr5 kr (1%)
27. maj 2026635 kr5 kr (1%)
26. maj 2026640 kr5 kr (1%)
25. maj 2026645 kr
16. maj 2026644,99 kr5 kr (1%)
12. maj 2026649,99 kr93,01 kr (13%)
11. maj 2026743 kr93,01 kr (14%)
8. maj 2026649,99 kr77,07 kr (11%)
6. maj 2026727,06 kr60,59 kr (9%)
5. maj 2026666,47 kr16,48 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret