Gå til hovedindhold

Polaroid Now, Hvid, Automatisk, 0.4 - 1.3 m, Polaroid App, LED, USB Type-C

PolaroidHovedtelefonerEAN: 9120134283122
Pris fra 912 krtil 1.239 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 327 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 893 kr 24. maj

Sammenlign priser på Polaroid Now, Hvid, Automatisk, 0.4 - 1.3 m, Polaroid App, LED, USB Type-C og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 912 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Polaroid Now Hvid
912 kr
Til butik
Polaroid Now Hvid billede

Produktinformation

Polaroid Now. Produktfarve: Hvid, Fokusindstilling: Automatisk, Normal fokuseringsområde: 0.4 - 1.3 m. Skærmtype: LED. USB-stik type: USB Type-C. Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion). Vægt: 448 g, Højde: 150,2 mm, Dybde: 112,2 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Polaroid
Artikel nr.: 6573
EAN: 9120134283122
Varenr.: 1003144563
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Polaroid - Now Gen 3 Pebble White - Bundle With Color Film (8 Photos)
-18%969,95 kr
Før 1.179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Polaroid Now, Hvid, Automatisk, 0.4 - 1.3 m, Polaroid App, LED, USB Type-C
1.047 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Polaroid Kamera Now Generation 3 E-Box Instant Hvid
-5%1.097 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Polaroid Now Gen 3 Everything Box - Pebble White
1.099 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Polaroid Now - hvid instant kamera sæt
-8%1.219 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Polaroid Now - hvid instant kamera sæt
-8%1.239 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polaroid Now, Hvid, Automatisk, 0.4 - 1.3 m, Polaroid App, LED, USB Type-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polaroid Now, Hvid, Automatisk, 0.4 - 1.3 m, Polaroid App, LED, USB Type-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK912 kr912 krKøb
2Gucca.dk969,95 kr969,95 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.047 kr1.047 krKøb
4Teknikproffset DK1.097 kr1.156 krKøb
5Proshop DK1.099 kr1.099 krKøb
6Boligcenter DK1.219 kr1.219 krKøb
7Vivas DK1.239 kr1.318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Polaroid Now, Hvid, Automatisk, 0.4 - 1.3 m, Polaroid App, LED, USB Type-C

PriceData har fulgt prisen på Polaroid Now, Hvid, Automatisk, 0.4 - 1.3 m, Polaroid App, LED, USB Type-C i 181 dage. Laveste pris i perioden er 893 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.030 kr.

Den nuværende pris på 912 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Polaroid Now, Hvid, Automatisk, 0.4 - 1.3 m, Polaroid App, LED, USB Type-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Polaroid Now, Hvid, Automatisk, 0.4 - 1.3 m, Polaroid App, LED, USB Type-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026912 kr19 kr (2%)
24. maj 2026893 kr19 kr (2%)
23. maj 2026912 kr57,95 kr (6%)
19. maj 2026969,95 kr129,05 kr (12%)
15. maj 20261.099 kr42 kr (4%)
15. apr. 20261.057 kr20 kr (2%)
6. apr. 20261.077 kr1 kr (0%)
5. apr. 20261.078 kr7 kr (1%)
4. apr. 20261.071 kr7 kr (1%)
21. mar. 20261.078 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret