Gå til hovedindhold

Polaroid Hi-Print 2x3 Gen 2 Pocket Photo Printer - White

Pris fra 699 krtil 1.137,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 438,95 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 655 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Polaroid Hi-Print 2x3 Gen 2 Pocket Photo Printer - White og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Polaroid Hi-Print Gen 2 - Hvid
699 kr
Til butik
Polaroid Hi-Print Gen 2 - Hvid billede

Produktinformation

Polaroid Hi-Print Gen 2 udskriver direkte fra din smartphone via Bluetooth og leverer 2x3 tommer selvklæbende prints, du kan dele, gemme eller bruge som klistermærker. Modellen er velegnet til smartphone, iOS-enheder og Android-enheder. Fotoskriveren er kompakt og bærbar med mål på 150 x 79 x 25 mm og en vægt på 255 g, så den nemt følger med i tasken. Udskrivningen styres fra Polaroid Hi-Print-appen til iOS og Android. Med indbygget genopladelig strømforsyning og USB-C-opladning er du ikke afhængig af stikkontakter, når du vil printe på farten. I pakken: Polaroid Hi-Print Gen 2 fotoskriver, USB-C-kabel, Quickstart-guide.

Produktspecifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Smartphone printer
Artikel nr.: Hi-Print Gen2 Vit
EAN: 9120096776472
Varenr.: 20632
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Polaroid Hi-Print 2x3 Gen 2 Pocket Photo Printer - White
749 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Polaroid Printer HiPrint 2x3 Gen. 2 Hvid
-9%751 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Polaroid Hi-Print 2x3 Gen 2 - 3D printer - FFF
852 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Polaroid Hi-Print Gen 2 White - Printer
-12%1.137,95 kr
Før 1.293,16 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polaroid Hi-Print 2x3 Gen 2 Pocket Photo Printer - White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polaroid Hi-Print 2x3 Gen 2 Pocket Photo Printer - White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK699 kr699 krKøb
2Proshop DK749 kr788 krKøb
3Teknikproffset DK751 kr800 krKøb
4CS MEGASTORE DK852 kr891 krKøb
5MAXiPRO1.137,95 kr1.137,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Polaroid Hi-Print 2x3 Gen 2 Pocket Photo Printer - White

PriceData har fulgt prisen på Polaroid Hi-Print 2x3 Gen 2 Pocket Photo Printer - White i 157 dage. Laveste pris i perioden er 649 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 718 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Polaroid Hi-Print 2x3 Gen 2 Pocket Photo Printer - White. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Polaroid Hi-Print 2x3 Gen 2 Pocket Photo Printer - White de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026699 kr50 kr (7%)
24. apr. 2026749 kr94 kr (14%)
13. apr. 2026655 kr94 kr (13%)
7. apr. 2026749 kr94 kr (14%)
4. apr. 2026655 kr94 kr (13%)
2. apr. 2026749 kr30 kr (4%)
25. feb. 2026719 kr30 kr (4%)
13. jan. 2026749 kr29,05 kr (4%)
8. jan. 2026719,95 kr21,05 kr (3%)
7. jan. 2026741 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret