Gå til hovedindhold

venturedesign Polar Spisebord 75 x 75 - Hvid med Naturben

Pris fra 839 krtil 1.159 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Polar Spisebord 75 x 75 - Hvid med Naturben og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 839 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Polar Spisebord 75 x 75 - Hvid med Naturben
-40%839 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Polar Spisebord  75 x 75 - Hvid med Naturben billede

Produktinformation

Skab et charmerende midtpunkt i hjemmets hjerte! Dette firkantede spisebord fra Polar-serien er perfekt til det lille køkken! Designet er skandinavisk med en bordplade i hvid MDF og bordben i naturfarvet metal. Indret dig for en indbydende og familiær følelse - her er det behageligt at sidde! Plejeråd: MDF-plader, der er malet eller lakeret, er følsomme over for ridser og skader. Vær derfor forsigtig med pladerne for at undgå dette. Overflader malet med lak med farvepigment eller maling har en pigmentering, der giver en ikke-dækkende transparent overflade. Sørg for at fugte og fjerne pletter så hurtigt som muligt med en godt opvredet rengøringsklud og rengøringsmiddel. Skandinavisk Design: Moderne og minimalistisk æstetik. Materiale: Spisebordplade i hvid MDF, bordben i naturfarvet stål. Pleje: Let at vedligeholde med regelmæssig rengøring. Perfekt til små rum: Kompakt størrelse, ideel til små køkkener. Stabilitet og holdbarhed: Stærke materialer sikrer et robust bord. Indbydende Atmosfære: Skaber en hyggelig og familiær stemning. Køb nu og skab et charmerende midtpunkt i dit køkken med Polar Spisebord! EgenskabDetaljer Højde 75 cm Bredde 75 cm Dybde 75 cm Længde 75 cm Samling påkrævet Ja Farver Natur, Hvid Hovedfarve Hvid Farve på ben Natur Farve på bordplade Hvid Materiale MDF Hovedmateriale MDF Materiale på ben Stål Materiale på bordplade MDF Antal pakker 2 Bruttovægt 11 kg Nettovægt 13 kg Vægtkapacitet 80 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skandinaviens største udvalg af Møbler
0
Artikel nr.: 29995-120
EAN: 7340206977830
Varenr.: 50582
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Polar Spisebord 75 x 75 cm - Hvid
-40%839 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Polar Spisebord  75 x 75 cm - Hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Venture Home
0
Artikel nr.: 29995-120
EAN: 7340206977830
Varenr.: 38575
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Polar spisebord 80x80cm hvid
1.159 kr
Til butik
Polar spisebord 80x80cm hvid billede

Produktinformation

Polar spisebord 80x80cm hvid er en Spiseborde i Hvid farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Polar spisebord 80x80cm hvid. Skab en charmerende midtpunkt i hjemmets hjerte! Dette kvadratiske spisebord fra serien Polar er perfekt til det lille køkken! Designen er skandinavisk med en bordplade i hvid MDF og bordben i træfarvet metal. Indret for en indbydende og familiær stemning her er det hyggeligt at sidde! Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed.

Produktspecifikationer

Kategori: Spiseborde
Materiale: MDF
Størrelse: 80 cm x 75 cm
Vægt: 13g
Artikel nr.: 60-29995-120
EAN: 7340206977830
Varenr.: 60-29995-120

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polar Spisebord 75 x 75 - Hvid med Naturben koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polar Spisebord 75 x 75 - Hvid med Naturben koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK839 kr839 krKøb
2Biva DK839 kr839 krKøb
3ebuy24 DK1.159 kr1.208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Polar Spisebord 75 x 75 - Hvid med Naturben

PriceData har fulgt prisen på Polar Spisebord 75 x 75 - Hvid med Naturben i 152 dage. Laveste pris i perioden er 769 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 944 kr.

Den nuværende pris på 839 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Polar Spisebord 75 x 75 - Hvid med Naturben. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Polar Spisebord 75 x 75 - Hvid med Naturben de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. feb. 2026839 kr560 kr (40%)
12. feb. 20261.399 kr420 kr (43%)
11. feb. 2026979 kr140 kr (17%)
31. jan. 2026839 kr70 kr (9%)
30. jan. 2026769 kr70 kr (8%)
3. jan. 2026839 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret