Gå til hovedindhold

Pokemon Pokémon: Sleeping Bulbasaur - Plush/Bamse 12cm

PokemonLegetøjEAN: 0191726434474
Pris fra 62,15 krtil 177 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 114,85 kr (65% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pokémon: Sleeping Bulbasaur - Plush/Bamse 12cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62.15 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
POKEMON bamse 12 cm Bulbasaur
62,15 kr
Til butik
POKEMON bamse 12 cm Bulbasaur billede

Produktspecifikationer

Mærke: Pokemon
Kategori: Pokémon
Farve: 1
Artikel nr.: 0191726434474
EAN: 0191726434474
Varenr.: 24563402
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Pokémon: Sleeping Bulbasaur - Plush/Bamse 12cm
-48%83,95 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pokemon Sovende Bulbasaur Bamse 12 cm
103 kr
Til butik
Pokemon Sovende Bulbasaur Bamse 12 cm billede

Produktinformation

Denne mini-bamse måler 12 cm og ligger udstrakt i en unik sovestilling. Den er superblød og lavet af et særligt materiale, der er perfekt til at putte med. Efter en lang dag med Pokémon-træning vil din Pokémon være klar til en lur. Alder 2+

Produktspecifikationer

Mærke: Pokemon
Kategori: Pokemon
Artikel nr.: PKW2782
EAN: 0191726434474
Varenr.: 3402013
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Pokémon Sove-plysdyr, 12 cm Bulbasaur (PKW2782)
126 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pokémon - Bulbasaur Bamse - 12 Cm
139,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pokémon - bamse 12 cm Bulbasaur - GEEKD.dk
177 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon: Sleeping Bulbasaur - Plush/Bamse 12cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon: Sleeping Bulbasaur - Plush/Bamse 12cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK62,15 kr101,15 krKøb
2Kelz0r.dk83,95 kr83,95 krKøb
3Proshop DK103 kr142 krKøb
4Teknikproffset DK126 kr175 krKøb
5Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
6Geekd177 kr177 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pokémon: Sleeping Bulbasaur - Plush/Bamse 12cm

PriceData har fulgt prisen på Pokémon: Sleeping Bulbasaur - Plush/Bamse 12cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 62,15 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 62,15 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Pokémon: Sleeping Bulbasaur - Plush/Bamse 12cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Pokémon: Sleeping Bulbasaur - Plush/Bamse 12cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202662,15 kr3,66 kr (6%)
27. apr. 202665,81 kr20,25 kr (24%)
26. apr. 202686,06 kr1,06 kr (1%)
25. apr. 202685 kr4,99 kr (6%)
21. apr. 202689,99 kr4,99 kr (6%)
14. apr. 202685 kr4,99 kr (6%)
29. mar. 202689,99 kr5,01 kr (5%)
28. mar. 202695 kr5,01 kr (6%)
24. mar. 202689,99 kr5,01 kr (5%)
23. mar. 202695 kr5,01 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret