Gå til hovedindhold

Pokémon junior rygsæk med 2 front lommer og 2 lommer i mesh

PokémonRygsækkeEAN: 5701359811907
Pris fra 199,95 krtil 215 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 15,05 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 195 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Pokémon junior rygsæk med 2 front lommer og 2 lommer i mesh og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pokémon junior rygsæk med 2 front lommer og 2 lommer i mesh
199,95 kr
Til butik
Pokémon junior rygsæk med 2 front lommer og 2 lommer i mesh billede

Produktinformation

Denne lille Pokémon rygsæk er perfekt til de mindste eventyrer i familien! Med to store rum er der plads til alle skattene der kan findes på jeres eventyr!

Produktspecifikationer

Kategori: Legetøj
EAN: 5701359811907
Varenr.: 47287331651837
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Pokémon Junior-rygsæk (10 L) (161709240)
208 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pokémon - Rygsæk - Pikachu - 10 L - Blå
209,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pokémon - Junior skoletaske (10 L) (161709240) - GEEKD.dk
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon junior rygsæk med 2 front lommer og 2 lommer i mesh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon junior rygsæk med 2 front lommer og 2 lommer i mesh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Legekæden199,95 kr199,95 krKøb
2Teknikproffset DK208 kr257 krKøb
3Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
4Geekd215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pokémon junior rygsæk med 2 front lommer og 2 lommer i mesh

PriceData har fulgt prisen på Pokémon junior rygsæk med 2 front lommer og 2 lommer i mesh i 178 dage. Laveste pris i perioden er 189,95 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 204 kr.

Den nuværende pris på 199,95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Pokémon junior rygsæk med 2 front lommer og 2 lommer i mesh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Pokémon junior rygsæk med 2 front lommer og 2 lommer i mesh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026199,95 kr8,05 kr (4%)
29. maj 2026208 kr8,05 kr (4%)
23. maj 2026199,95 kr8,05 kr (4%)
22. maj 2026208 kr8,05 kr (4%)
3. maj 2026199,95 kr4,95 kr (3%)
30. apr. 2026195 kr4,95 kr (2%)
29. apr. 2026199,95 kr4,95 kr (3%)
26. apr. 2026195 kr4,95 kr (2%)
25. apr. 2026199,95 kr
22. apr. 2026199 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret