Gå til hovedindhold

Pokémon Pokemon - Sleeping Plush Eevee (Pkw0222) Bamse - GEEKD.dk

PokémonTøjdyrEAN: 0191726382713
Pris fra 389 krtil 449,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 60,95 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 309,95 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Pokemon - Sleeping Plush Eevee (Pkw0222) Bamse - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 389 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pokemon Sovende Eevee Bamse 45 cm
389 kr
Til butik
Pokemon Sovende Eevee Bamse 45 cm billede

Produktinformation

Shhh... pas på ikke at forstyrre Eevee, da den har haft en lang dag med leg sammen med dig og dine venner. Denne Eevee bamse vil være en vidunderlig godnatpartner, når legetiden er slut.

Produktspecifikationer

Mærke: Pokemon
Kategori: Pokemon
Artikel nr.: PKW0222
EAN: 0191726382713
Varenr.: 3214792
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pokemon - Sleeping Plush Eevee (Pkw0222) Bamse - GEEKD.dk
425 kr
Til butik
Pokemon - Sleeping Plush Eevee (Pkw0222) Bamse - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Ready til den ultimative gaming-hygge companion? 🎮✨ Kunne du også godt tænke dig at bringe lidt af den legendariske Pokémon-magi hjem til dit setup? Denne officielle sovende Eevee plush er ikke bare endnu en bamse - det er den perfekte fusion af ga...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pokémon
Kategori: Bamse
EAN: 0191726382713
Varenr.: 51329940685136
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Pokémon Bamse - 45 cm - Eevee
439,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Pokémon Sleeping Plush Eevee (Pkw0222)
443 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eevee Bamse - Sovende - Pokémon - 46 Cm
449,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokemon - Sleeping Plush Eevee (Pkw0222) Bamse - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokemon - Sleeping Plush Eevee (Pkw0222) Bamse - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK389 kr428 krKøb
2Geekd425 kr425 krKøb
3Kids-world.dk439,95 kr439,95 krKøb
4Teknikproffset DK443 kr502 krKøb
5Gucca.dk449,95 kr449,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pokemon - Sleeping Plush Eevee (Pkw0222) Bamse - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Pokemon - Sleeping Plush Eevee (Pkw0222) Bamse - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 309,95 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 347 kr.

Den nuværende pris på 389 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Pokemon - Sleeping Plush Eevee (Pkw0222) Bamse - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Pokemon - Sleeping Plush Eevee (Pkw0222) Bamse - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026389 kr79,05 kr (26%)
27. apr. 2026309,95 kr75,05 kr (19%)
26. apr. 2026385 kr75,05 kr (24%)
21. apr. 2026309,95 kr75,05 kr (19%)
20. apr. 2026385 kr75,05 kr (24%)
29. mar. 2026309,95 kr75,05 kr (19%)
28. mar. 2026385 kr65,05 kr (20%)
24. mar. 2026319,95 kr65,05 kr (17%)
23. mar. 2026385 kr65,05 kr (20%)
3. mar. 2026319,95 kr5,05 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret