Gå til hovedindhold

Pokemon - Plush 24 cm - Charmander (95257D) Bamse - GEEKD.dk

PokemonLegetøjEAN: 0191726379584
Pris fra 135,85 krtil 236 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 100,15 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pokemon - Plush 24 cm - Charmander (95257D) Bamse - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135.85 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
POKEMON PLUSH 30 CM CHARMANDER
135,85 kr
Til butik
POKEMON PLUSH 30 CM CHARMANDER billede

Produktspecifikationer

Mærke: Jazwares
Kategori: Pokémon
Farve: 1
Artikel nr.: 0191726379584
EAN: 0191726379584
Varenr.: 24563399
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pokemon Charmander Bamse 30 cm
164 kr
Til butik
Pokemon Charmander Bamse 30 cm billede

Produktinformation

Giv din yndlings-Pokémon liv med dette 30 cm store plysdyr! Det er dejligt blødt, godt fyldt og stort nok til at kæle med. Perfekt som legekammerat eller til at stille på en hylde eller seng. Dette plysdyr er en fantastisk tilføjelse til enhver Pokémon-samling og en ideel gave til både store og små. Overrask en fan eller forkæl dig selv med denne plys-Pokémon-ven!

Produktspecifikationer

Mærke: Pokemon
Kategori: Pokemon
Artikel nr.: PKW0060
EAN: 0191726379584
Varenr.: 3108563
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pokemon - Plush 24 cm - Charmander (95257D) Bamse - GEEKD.dk
-43%199 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pokemon - Plush 24 cm - Charmander (95257D) Bamse - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at catche nostalgien? 🔥 Denne officielle Charmander bamse bringer de legendariske Pokémon-vibes direkte ind i dit gaming-setup eller som den perfekte gave til din indre Pokémon-trainer. Med supersoft plys og autentisk design er det ikke bare e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pokémon
Kategori: Bamse
EAN: 0191726379584
Varenr.: 47757272252752
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pokemon Bamse - Charmander
229,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Pokémon Plysdyr, 30 cm – Charmander (95257D)
236 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokemon - Plush 24 cm - Charmander (95257D) Bamse - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokemon - Plush 24 cm - Charmander (95257D) Bamse - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK135,85 kr174,85 krKøb
2Proshop DK164 kr203 krKøb
3Geekd199 kr199 krKøb
4Gucca.dk229,95 kr229,95 krKøb
5Teknikproffset DK236 kr285 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pokemon - Plush 24 cm - Charmander (95257D) Bamse - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Pokemon - Plush 24 cm - Charmander (95257D) Bamse - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 135,85 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 168 kr.

Den nuværende pris på 135,85 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Pokemon - Plush 24 cm - Charmander (95257D) Bamse - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Pokemon - Plush 24 cm - Charmander (95257D) Bamse - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026135,85 kr6,46 kr (5%)
12. maj 2026142,31 kr
2. maj 2026142 kr6 kr (4%)
30. apr. 2026148 kr
29. apr. 2026148,04 kr2,75 kr (2%)
26. apr. 2026150,79 kr15,2 kr (9%)
21. apr. 2026165,99 kr1,01 kr (1%)
20. apr. 2026167 kr1,01 kr (1%)
29. mar. 2026165,99 kr1,01 kr (1%)
28. mar. 2026167 kr1,01 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret