Gå til hovedindhold

Abysse POKEMON Mug - Pikachu & Kanto Starters - 320 ml Merchandise - GEEKD.dk

AbysseSamleobjekterEAN: 3665361143598
Pris fra 59,95 krtil 121 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 61,05 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på POKEMON Mug - Pikachu & Kanto Starters - 320 ml Merchandise - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Pokemon - Pikachu & Kanto Starters - Mug 320ml
-40%59,95 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pokemon - Pikachu & Kanto Starters - Mug 320ml billede

Produktinformation

Unleash a wave of nostalgia with the ABYstyles Kanto Region mug, featuring Pikachu and the original trio of starters – Bulbasaur, Squirtle, and the iconic Charmander. This retro-style mug showcases the beloved Pokémon in a delightful ensemble

Produktspecifikationer

Mærke: !Andet
Kategori: Krus & Køkken
EAN: 3665361143598
Varenr.: 320254
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABYstyle - POKEMON Mug Pikachu & Kanto Starters - Krus
75 kr
Til butik
ABYstyle - POKEMON Mug Pikachu & Kanto Starters - Krus billede

Produktinformation

Den første generation er her! Slip en bølge af nostalgi løs med dette ABYstyle Kanto Region-krus med Pikachu og den originale trio af startere - Bulbasaur, Squirtle og den ikoniske Charmander. Dette krus i retrostil fremviser den elskede Pokémon i et dejligt ensemble, der vækker minder fra din første Pokémon-rejse. Det er et must-have for fans, der kombinerer klassisk charme med Pikachus elektrificerende nuttede. Løft dine kaffeøjeblikke, da dette krus bringer Kantos magi til din daglige rutine.! - Krus i højkvalitets keramik - Standardstørrelse (320 ml) - Tåler opvaskemaskine og mikroovn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABYstyle
Kategori: Merchandise
Artikel nr.: ABYMUGA483
EAN: 3665361143598
Varenr.: 3367051
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Abysse POKEMON-krus - Pikachu & Kanto-forretter - 320 ml
87 kr
Til butik
Abysse POKEMON-krus - Pikachu & Kanto-forretter - 320 ml billede

Produktinformation

Tag på en nostalgisk rejse tilbage til Kanto-regionen med dette charmerende krus, der viser den altid elskelige Pikachu sammen med den oprindelige trio af forretter: Bulbasaur, Squirtle og Charmander. Kruset er fremstillet af Amstyle og er en dejlig hyldest til Pokémons tidlige dage og indfanger essensen af dine første eventyr i et levende og legende design. Kruset er perfekt til fans i alle aldre og fungerer ikke kun som et funktionelt stykke bordservice, men også som et yndet samlerobjekt. Uanset om du drikker din morgenkaffe eller nyder en hyggelig aftente, bringer dette krus et strejf af Pokémon-magi til din hverdag. Keramik af høj kvalitet: Kruset er lavet af holdbart keramik og er designet til at modstå daglig brug, samtidig med at det bevarer sine levende farver og sit design. Standardstørrelse: Med en kapacitet på 320 ml er det den perfekte størrelse til dine varme yndlingsdrikke. Praktisk emballage: Leveres i en elegant sort vinduesæske, hvilket gør det til et fremragende gavevalg til enhver Pokémon-entusiast. Nem vedligeholdelse: Tåler både opvaskemaskine og mikroovn, hvilket sikrer problemfri rengøring og genopvarmning. Uanset om du har været fan af serien i mange år eller er ny i Pokémon-verdenen, er dette krus en dejlig måde at fejre de ikoniske figurer, der startede det hele. Tilføj et strejf af nostalgi til din køkkensamling, og lad eventyrene i Kanto gøre din dag lysere med hver slurk. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Abysse
Kategori: Krus
EAN: 3665361143598
Varenr.: D21961
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pokémon - Krus - Pikachu Og Kanto Starters 320 Ml
99,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
POKEMON Mug - Pikachu & Kanto Starters - 320 ml Merchandise - GEEKD.dk
121 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad POKEMON Mug - Pikachu & Kanto Starters - 320 ml Merchandise - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad POKEMON Mug - Pikachu & Kanto Starters - 320 ml Merchandise - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk59,95 kr59,95 krKøb
2Proshop DK75 kr114 krKøb
3Teknikproffset DK87 kr136 krKøb
4Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
5Geekd121 kr121 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for POKEMON Mug - Pikachu & Kanto Starters - 320 ml Merchandise - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på POKEMON Mug - Pikachu & Kanto Starters - 320 ml Merchandise - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 59,95 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 59,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for POKEMON Mug - Pikachu & Kanto Starters - 320 ml Merchandise - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for POKEMON Mug - Pikachu & Kanto Starters - 320 ml Merchandise - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202659,95 kr15,05 kr (20%)
22. maj 202675 kr15,05 kr (25%)
14. maj 202659,95 kr17,04 kr (22%)
27. apr. 202676,99 kr2,01 kr (3%)
26. apr. 202679 kr2,01 kr (3%)
21. apr. 202676,99 kr2,01 kr (3%)
20. apr. 202679 kr2,01 kr (3%)
29. mar. 202676,99 kr2,01 kr (3%)
28. mar. 202679 kr2,01 kr (3%)
24. mar. 202676,99 kr2,01 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret