Gå til hovedindhold

Pokemon Pokémon Figurer - Battle Figure - Squirtle/Absol/Skorupi

Pris fra 98 krtil 149,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 51,95 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pokémon Figurer - Battle Figure - Squirtle/Absol/Skorupi og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pokemon Battle Figure Set Squirtle Absol Skoropi 3-pack
98 kr
Til butik
Pokemon Battle Figure Set Squirtle Absol Skoropi 3-pack billede

Produktinformation

Byg det ultimative hold med en Pokémon Battle Figure 3-pakke. Hver pakke indeholder to figurer på 5 cm og én bevægelig figur på 7,5 cm. Figurerne på 5 cm er kompatible med Pokémon Clip 'N' Go Poké Balls og Carry Case-leg sættet (sælges separat). Figurerne på 7,5 cm er bevægelige, så de kan stilles op i dynamiske positurer. Alle figurerne har autentiske detaljer og ligner karaktererne fra den animerede Pokémon-serie. Fra 4 år.

Produktspecifikationer

Mærke: Pokemon
Kategori: Pokemon
Artikel nr.: PKW4096
EAN: 0191726756101
Varenr.: 3417534
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
POKEMON battle figur 3-pak Squirtle/Absol/Skorupi
109 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Pokémon Figurer - Battle Figure - Squirtle/Absol/Skorupi
149,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Pokemon Battle Pack 3 stk Absol
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon Figurer - Battle Figure - Squirtle/Absol/Skorupi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon Figurer - Battle Figure - Squirtle/Absol/Skorupi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK98 kr137 krKøb
2CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb
3Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb
4Eurotoys149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pokémon Figurer - Battle Figure - Squirtle/Absol/Skorupi

PriceData har fulgt prisen på Pokémon Figurer - Battle Figure - Squirtle/Absol/Skorupi i 172 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Pokémon Figurer - Battle Figure - Squirtle/Absol/Skorupi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Pokémon Figurer - Battle Figure - Squirtle/Absol/Skorupi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202698 kr5 kr (5%)
17. apr. 2026103 kr46,95 kr (31%)
13. feb. 2026149,95 kr40,95 kr (38%)
12. feb. 2026109 kr40,95 kr (27%)
7. feb. 2026149,95 kr
5. feb. 2026149 kr
28. jan. 2026149,95 kr46,95 kr (46%)
12. dec. 2025103 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret