Gå til hovedindhold

PoE strøminjektor Ubiquiti POE-24-12W-WH - 12 W - hvid

UbiquitiNetværkEAN: 0817882022002
Pris fra 56 krtil 125 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på PoE strøminjektor Ubiquiti POE-24-12W-WH - 12 W - hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Poe-injektor 24 V 12 W White
-0%56 kr
Før 56,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ubiquiti Poe-injektor 24 V 12 W White billede

Produktinformation

Leverer 24 V, 12 W over ét Ethernet-kabel til kameraer og access points To RJ45-porte adskiller data ind og PoE ud for nem opsætning Kompakt hvidt Kabinet kan diskret placeres i kontor- eller kommunikationsrack Fungerer mellem 0-40 °C og 35-95 % luftfugtighed til typiske erhvervsmiljøer Let plug-and-play-design reducerer kabling, med 1 års garanti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: PoE injector
Artikel nr.: POE-24-12W-WH
EAN: 0817882022002
Varenr.: 5011268570
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti POE-24-12W-WH PoE Injector 24VDC 12W
56 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti Networks POE-24-12W-WH 12Watt
72 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PoE strøminjektor Ubiquiti POE-24-12W-WH - 12 W - hvid
-25%89 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ubiquiti PoE-injektor 24V - 12W
89 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Networks POE-24-12W-WH 12Watt
99 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PoE strøminjektor Ubiquiti POE-24-12W-WH - 12 W - hvid
-22%109 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti Networks POE-24-12W - Strøminjektor
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PoE strøminjektor Ubiquiti POE-24-12W-WH - 12 W - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PoE strøminjektor Ubiquiti POE-24-12W-WH - 12 W - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK56 kr142,25 krKøb
2Proshop DK56 kr95 krKøb
3CompuMail DK72 kr72 krKøb
4Boligcenter DK89 kr89 krKøb
5Av-Cables DK89 kr89 krKøb
6Ultrashop99 kr99 krKøb
7Vivas DK109 kr178 krKøb
8COMTEK125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PoE strøminjektor Ubiquiti POE-24-12W-WH - 12 W - hvid

PriceData har fulgt prisen på PoE strøminjektor Ubiquiti POE-24-12W-WH - 12 W - hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 56 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for PoE strøminjektor Ubiquiti POE-24-12W-WH - 12 W - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for PoE strøminjektor Ubiquiti POE-24-12W-WH - 12 W - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. jan. 202656 kr13 kr (19%)
30. dec. 202569 kr10 kr (17%)
28. dec. 202559 kr10 kr (14%)
27. dec. 202569 kr10 kr (17%)
23. dec. 202559 kr1 kr (2%)
6. dec. 202558 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret