Gå til hovedindhold

PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - rød

PocketBookElektronikEAN: 7640152095009
Pris fra 1.257 krtil 1.629 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 372 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.254 kr 11. mar.

Sammenlign priser på PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - rød og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1257 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PocketBook Verse PRO 6" 16GB 512MB
1.257 kr
Til butik
PocketBook Verse PRO 6" 16GB 512MB billede

Produktinformation

PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6" 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - rød

Produktspecifikationer

Mærke: PocketBook
Artikel nr.: PB634-3-WW
EAN: 7640152095009
Varenr.: 1001575780
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PocketBook Verse Pro - Passion Red
1.264 kr
Til butik
PocketBook Verse Pro - Passion Red billede

Produktinformation

eBook reader, 6" (1072x1448) E Ink Carta™ Touchscreen with SMARTlight, Dual Core (2×1 GHz) CPU, 512MB RAM, 16GB Flash, G-sensor, Cover sensor, Wi-Fi, BT 4.0, USB-C, audio via USB-C adapter and BT, IPX8, 1500 mAh Battery, 186 gram In the box: - PocketBook Verse Pro - USB Type-C cable - Quick start guide...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PocketBook
Kategori: E bogslaeser
Artikel nr.: PB634-3-WW
EAN: 7640152095009
Varenr.: 3199396
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - rød
1.314 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PocketBook Verse Pro 6" e-bogslæser 16 GB - sort/rød
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PocketBook Verse Pro 6" e-bogslæser 16 GB - sort/rød
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PocketBook Verse PRO 6 16GB 512MB
1.629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.257 kr1.257 krKøb
2Proshop DK1.264 kr1.264 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.314 kr1.314 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
6Ultrashop1.629 kr1.629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - rød

PriceData har fulgt prisen på PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - rød i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.254 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 1.317 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.277 kr.

Den nuværende pris på 1.257 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.257 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.258 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.259 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.267 kr3 kr (0%)
25. maj 20261.270 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.269 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.272 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.281 kr3 kr (0%)
21. maj 20261.284 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.283 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret