Gå til hovedindhold

PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - azurfarvet

PocketBookElektronikEAN: 7640152094965
Pris fra 1.299 krtil 1.445 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 146 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.267 kr 21. apr.

Sammenlign priser på PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - azurfarvet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - azurfarvet
1.299 kr
Til butik
PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - azurfarvet billede

Produktspecifikationer

Mærke: PocketBook
Kategori: E-bog læsere
Farve: 3
Artikel nr.: PB634-A-WW
EAN: 7640152094965
Varenr.: 10580195
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PocketBook Verse Pro - Azure
1.299 kr
Til butik
PocketBook Verse Pro - Azure billede

Produktinformation

eBook reader, 6" (1072x1448) E Ink Carta™ Touchscreen with SMARTlight, Dual Core (2×1 GHz) CPU, 512MB RAM, 16GB Flash, G-sensor, Cover sensor, Wi-Fi, BT 4.0, USB-C, audio via USB-C adapter and BT, IPX8, 1500 mAh Battery, 186 gram In the box: - PocketBook Verse Pro - USB Type-C cable - Quick start guide...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PocketBook
Kategori: E bogslaeser
Artikel nr.: PB634-A-WW
EAN: 7640152094965
Varenr.: 3199395
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
E-bogslæser PocketBook Verse Pro 6" Wi‑Fi 16 GB - sort/blå
-1%1.419 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
E-bogslæser PocketBook Verse Pro 6" Wi‑Fi 16 GB - sort/blå billede

Produktinformation

Fordele ved e-bogslæserPocketBook Verse Pro er en elegant og let e-bogslæser, der gør læsning behagelig overalt. Den skarpe 6" E Ink Carta-skærm med 300 dpi giver papiragtig kontrast uden genskin, så øjnene skånes - selv ved længere læsestunder. Med SMARTlight kan du tilpasse lysstyrke og nuance, så siden passer til både dag og nat. Den er desuden vandafvisende (IPX8), så du kan læse afslappet ved poolen eller i badekarret.Lyt, lær og læs på din mådeVerse Pro understøtter lydbøger, tekst-til-tale og MP3‑afspilning via Bluetooth eller 3,5 mm hovedtelefonudgang. Indbyggede ordbøger på flere sprog hjælper dig med at lære nye gloser, mens understøttelse af mange dokumentformater gør det nemt at åbne dine filer uden konvertering. 16 GB intern lagerplads giver plads til et stort bibliotek.Skærm: 6" E Ink Carta, 1.072 × 1.448, 300 dpi, 16 gråtonerTouchskærm: JaLys: SMARTlightVandafvisning: Ja (IPX8)Processor: 2 kerner, 1,0 GHzRAM: 512 MBLager: 16 GBUnderstøttede dokumenter: PDF, EPUB, EPUB DRM, PDF DRM, MOBI, AZW, AZW3, DOCX, DOC, RTF, TXT, FB2, FB2.ZIP, DjVu, HTML/HTM, CHM, CBZ, CBR, ACSMLydformater: MP3, M4A, M4B, OGGBilleder: JPEG, PNG, BMP, TIFFTrådløst: Wi‑Fi, Bluetooth 4,0Tilslutninger: USB‑C, 3,5 mm hovedtelefonudgangBatteri: 1.500 mAh Li‑ionStyresystem: Linux 3.10.65Mål (H × B × D): 15,6 × 10,8 × 7,6 cmVægt: 186 gFarve: Sort/blåMed i pakken: 1 stk., USB‑C-kabel...

Produktspecifikationer

Mærke: PocketBook
Kategori: E-bogslæsere
Vægt: 0.36g
EAN: 7640152094965
Varenr.: 1948819
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
E-bogslæser PocketBook Verse Pro 6" Wi‑Fi 16 GB - sort/blå
-1%1.439 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PocketBook Verse PRO 6" 16GB 512MB
1.445 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - azurfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - azurfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.299 kr1.299 krKøb
2Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb
3Boligcenter DK1.419 kr1.419 krKøb
4Vivas DK1.439 kr1.518 krKøb
5CompuMail DK1.445 kr1.445 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - azurfarvet

PriceData har fulgt prisen på PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - azurfarvet i 106 dage. Laveste pris i perioden er 1.267 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 1.307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.294 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - azurfarvet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for PocketBook Verse PRO - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1072 x 1448) - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - azurfarvet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.299 kr20 kr (2%)
27. maj 20261.279 kr11 kr (1%)
26. maj 20261.290 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.281 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.290 kr2 kr (0%)
21. maj 20261.292 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.293 kr2 kr (0%)
18. maj 20261.295 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.296 kr2 kr (0%)
15. maj 20261.298 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret