Gå til hovedindhold

PocketBook Verse Lite - eBook læser - Linux 3.10.65 - 8 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (758 x 1024) - touch screen - Wi-Fi - midnat grå

PocketBookElektronikEAN: 7640152097584
Pris fra 953 krtil 1.019 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 895 kr 29. apr.

Sammenlign priser på PocketBook Verse Lite - eBook læser - Linux 3.10.65 - 8 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (758 x 1024) - touch screen - Wi-Fi - midnat grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 953 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PocketBook Verse Lite - eBook reader - Linux 3.10.65 - 8 GB - 6"
953 kr
Til butik
PocketBook Verse Lite - eBook reader - Linux 3.10.65 - 8 GB - 6" billede

Produktinformation

eBook læser, Linux 3.10.65, 8 GB, 6" 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (758 x 1024), touch screen, Wi-Fi, midnat grå

Produktspecifikationer

Mærke: PocketBook
Kategori: E bogslaeser
Artikel nr.: PB619-T-WW
EAN: 7640152097584
Varenr.: 3443933
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PocketBook Verse Lite - eBook læser - Linux 3.10.65 - 8 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (758 x 1024) - touch screen - Wi-Fi - midnat grå
954 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PocketBook Verse Lite 6" 8GB 512MB
955 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
E-bogslæser POCKETBOOK Verse Lite 6" E Ink Carta, 8 GB, Wi‑Fi, grå
-2%999 kr
Før 1.024 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
E-bogslæser POCKETBOOK Verse Lite 6" E Ink Carta, 8 GB, Wi‑Fi, grå
-2%1.019 kr
Før 1.044 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PocketBook Verse Lite - eBook læser - Linux 3.10.65 - 8 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (758 x 1024) - touch screen - Wi-Fi - midnat grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PocketBook Verse Lite - eBook læser - Linux 3.10.65 - 8 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (758 x 1024) - touch screen - Wi-Fi - midnat grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK953 kr992 krKøb
2CS MEGASTORE DK954 kr993 krKøb
3CompuMail DK955 kr955 krKøb
4Boligcenter DK999 kr999 krKøb
5Vivas DK1.019 kr1.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PocketBook Verse Lite - eBook læser - Linux 3.10.65 - 8 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (758 x 1024) - touch screen - Wi-Fi - midnat grå

PriceData har fulgt prisen på PocketBook Verse Lite - eBook læser - Linux 3.10.65 - 8 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (758 x 1024) - touch screen - Wi-Fi - midnat grå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 895 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 1.059 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 953 kr.

Den nuværende pris på 953 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for PocketBook Verse Lite - eBook læser - Linux 3.10.65 - 8 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (758 x 1024) - touch screen - Wi-Fi - midnat grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for PocketBook Verse Lite - eBook læser - Linux 3.10.65 - 8 GB - 6 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (758 x 1024) - touch screen - Wi-Fi - midnat grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026953 kr1 kr (0%)
30. maj 2026952 kr24 kr (3%)
27. maj 2026928 kr22 kr (2%)
26. maj 2026950 kr1 kr (0%)
24. maj 2026951 kr10 kr (1%)
23. maj 2026941 kr9 kr (1%)
19. maj 2026950 kr17 kr (2%)
15. maj 2026933 kr5 kr (1%)
14. maj 2026928 kr5 kr (1%)
13. maj 2026933 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret