Gå til hovedindhold

PocketBook InkPad 4 - eBook læser - Linux 3.10.65 - 32 GB - 7.8 monokrom E Ink Carta 1200 (1872 x 1404) - touch screen - Wi-Fi, Bluetooth - stardust sølv

PocketBookElektronikEAN: 7640152093234
Pris fra 2.198 krtil 2.889 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 691 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.959 kr 17. apr.

Sammenlign priser på PocketBook InkPad 4 - eBook læser - Linux 3.10.65 - 32 GB - 7.8 monokrom E Ink Carta 1200 (1872 x 1404) - touch screen - Wi-Fi, Bluetooth - stardust sølv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2198 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PocketBook InkPad 4 - eBook læser - Linux 3.10.65 - 32 GB - 7.8 monokrom E Ink Carta 1200 (1872 x 1404) - touch screen - Wi-Fi, Bluetooth - stardust sølv
2.198 kr
Til butik
PocketBook InkPad 4 - eBook læser - Linux 3.10.65 - 32 GB - 7.8 monokrom E Ink Carta 1200 (1872 x 1404) - touch screen - Wi-Fi, Bluetooth - stardust sølv billede

Produktspecifikationer

Mærke: PocketBook
Kategori: E-bog læsere
Farve: 2
Artikel nr.: PB743G-U-WW
EAN: 7640152093234
Varenr.: 10300811
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PocketBook InkPad 4 - Stardust Silver
2.198 kr
Til butik
PocketBook InkPad 4 - Stardust Silver billede

Produktinformation

eBook reader, 7.8" (1404x1872) E Ink Carta™ 1200 Touchscreen with SMARTlight, Dual Core (2×1 GHz) CPU, 1GB RAM, 32GB Flash, G-sensor, Cover sensor, Wi-Fi, BT 4.0, USB-C, IPX8, Mono Speaker, 2000 mAh battery, 265 gram In the box: - PocketBook InkPad 4 - USB Type-C cable - Quick start guide...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PocketBook
Kategori: E bogslaeser
Artikel nr.: PB743G-U-WW
EAN: 7640152093234
Varenr.: 3156859
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
E-bogslæser PocketBook InkPad 4, 7,8" E Ink, 32 GB, Wi‑Fi, sort/sølv
-4%2.399 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
E-bogslæser PocketBook InkPad 4, 7,8" E Ink, 32 GB, Wi‑Fi, sort/sølv billede

Produktinformation

Fordele ved e-bogslæser til pendling og ferielæsningPocketBook InkPad 4 er til dig, der vil læse komfortabelt overalt. Den store 7,8" E Ink Carta-skærm med 300 dpi giver skarp tekst og behagelig læsning i sort/hvid, mens touchskærm og SMARTlight-baglys gør det nemt at bladre og læse i alle lysforhold. Med 32 GB lager har du plads til tusindvis af bøger, dokumenter og tegneserier.Oplev mere end læsningInkPad 4 kan læse teksten op via den indbyggede Text-to-Speech-funktion og højttaler, eller du kan koble Bluetooth-hovedtelefoner til. Den understøtter et bredt udvalg af filformater - fra EPUB, MOBI og PDF (inkl. DRM) til DOCX, TXT og billeder - så du kan samle dit bibliotek ét sted. En 1,0 GHz processor og Linux-styresystem sikrer smidig navigation.Skærm: 7,8" E Ink Carta, 1404 × 1872, 300 dpi, 16 gråtonerTouch og baglys: Ja, SMARTlightLager: 32 GB intern hukommelseRAM: 1.000 MBProcessor: Indbygget, 1,0 GHzTrådløst: Wi‑Fi, Bluetooth 4,0Højttaler: IndbyggetHovedtelefonudgang: USB‑C (adapter/hovedtelefoner via USB‑C)USB: USB‑C, USB On‑The‑GoBatteri: 2.000 mAh, Li‑PoUnderstøttede dokumenter: EPUB, EPUB DRM, PDF, PDF DRM, MOBI, AZW, AZW3, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, TXT, HTML/HTM, DjVu, CHM, CBR, CBZ, PRC, ACSMLydformater: MP3, M4A, M4B, OGGBilledformater: JPEG, PNG, BMP, TIFFOperativsystem: LinuxOrdbog og sprog: Ordbog understøttet (flere sprog)Farve: Sort/sølvAntal i pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: PocketBook
Kategori: E-bogslæsere
Vægt: 0.47g
EAN: 7640152093234
Varenr.: 1948827
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
E-bogslæser PocketBook InkPad 4, 7,8" E Ink, 32 GB, Wi‑Fi, sort/sølv
-4%2.419 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PocketBook InkPad 4 7.8" 32GB 1GB
2.449 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PocketBook InkPad 4 7.8 32GB 1GB
2.889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PocketBook InkPad 4 - eBook læser - Linux 3.10.65 - 32 GB - 7.8 monokrom E Ink Carta 1200 (1872 x 1404) - touch screen - Wi-Fi, Bluetooth - stardust sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PocketBook InkPad 4 - eBook læser - Linux 3.10.65 - 32 GB - 7.8 monokrom E Ink Carta 1200 (1872 x 1404) - touch screen - Wi-Fi, Bluetooth - stardust sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.198 kr2.198 krKøb
2Proshop DK2.198 kr2.198 krKøb
3Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
4Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb
5CompuMail DK2.449 kr2.449 krKøb
6Ultrashop2.889 kr2.889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PocketBook InkPad 4 - eBook læser - Linux 3.10.65 - 32 GB - 7.8 monokrom E Ink Carta 1200 (1872 x 1404) - touch screen - Wi-Fi, Bluetooth - stardust sølv

PriceData har fulgt prisen på PocketBook InkPad 4 - eBook læser - Linux 3.10.65 - 32 GB - 7.8 monokrom E Ink Carta 1200 (1872 x 1404) - touch screen - Wi-Fi, Bluetooth - stardust sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.959 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 2.247 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.145 kr.

Den nuværende pris på 2.198 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 20 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for PocketBook InkPad 4 - eBook læser - Linux 3.10.65 - 32 GB - 7.8 monokrom E Ink Carta 1200 (1872 x 1404) - touch screen - Wi-Fi, Bluetooth - stardust sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for PocketBook InkPad 4 - eBook læser - Linux 3.10.65 - 32 GB - 7.8 monokrom E Ink Carta 1200 (1872 x 1404) - touch screen - Wi-Fi, Bluetooth - stardust sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 20262.198 kr84 kr (4%)
26. apr. 20262.114 kr155 kr (8%)
17. apr. 20261.959 kr41 kr (2%)
10. apr. 20262.000 kr43 kr (2%)
3. apr. 20262.043 kr20 kr (1%)
6. mar. 20262.063 kr44 kr (2%)
27. feb. 20262.107 kr42 kr (2%)
20. feb. 20262.149 kr39 kr (2%)
17. feb. 20262.188 kr7 kr (0%)
26. jan. 20262.181 kr31 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret