Gå til hovedindhold

PocketBook Era - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 7 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1264 x 1680) - touch screen - Bluetooth - stardust sølv

PocketBookElektronikEAN: 7640152096716
Pris fra 1.738 krtil 1.832 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.699 kr 6. mar.

Sammenlign priser på PocketBook Era - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 7 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1264 x 1680) - touch screen - Bluetooth - stardust sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1738 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PocketBook Era - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 7 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1264 x 1680) - touch screen - Bluetooth - stardust sølv
1.738 kr
Til butik
PocketBook Era - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 7 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1264 x 1680) - touch screen - Bluetooth - stardust sølv billede

Produktspecifikationer

Mærke: PocketBook
Kategori: E-bog læsere
Farve: 3
Artikel nr.: PB700-U-16-WW
EAN: 7640152096716
Varenr.: 8559601
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PocketBook Era - Stardust Silver
1.738 kr
Til butik
PocketBook Era - Stardust Silver billede

Produktinformation

eBook reader, 7" (1264x1680) E Ink Carta™ 1200 Touchscreen with SMARTlight, Dual Core (2×1 GHz) CPU, 1GB RAM, 16GB Flash, G-sensor, Cover sensor, Wi-Fi, BT, USB-C, IPX8, Mono Speaker, audio via USB-C adapter (included) and BT, 1700 mAh battery, 228 gram In the box: - PocketBook Era - USB Type-C cable - USB Type-C audio adapter - Quick start guide - Warranty obligations leaflet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PocketBook
Kategori: E bogslaeser
Artikel nr.: PB700-U-16-WW
EAN: 7640152096716
Varenr.: 3140517
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
E-bogslæser POCKETBOOK Era 7" - Silver, 16 GB
-5%1.799 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
E-bogslæser POCKETBOOK Era 7" - Silver, 16 GB billede

Produktinformation

Fordele ved e-bogslæserPOCKETBOOK Era er en elegant e-bogslæser til dig, der vil læse komfortabelt overalt. Den 7" E Ink Carta-skærm med 300 dpi giver skarp tekst, og bagbelysning gør det behageligt at læse i både dagslys og mørke. Enheden er vandafvisende, så du kan nyde læsningen uden bekymringer i hverdagen.Design, lyd og smart funktionalitetDet slanke sølv/sorte design ligger let i hånden med en vægt på 228 g og en højde på kun 7,8 mm. Era har indbygget højttaler samt Bluetooth til trådløse hovedtelefoner, så du kan lytte til MP3 og OGG eller bruge tekst-til-tale. Med 16 GB lagerplads og Linux-baseret system får du plads og stabilitet til store bogsamlinger, og den understøtter et bredt udvalg af dokument-, billede- og lydformater.Skærm: 7" E Ink Carta, 1.264 × 1.680, 300 dpi, 16 gråtoner, berøring og bagbelysningProcessor: Indbygget, 1.000 MHzRAM: 1.000 MBLagerplads: 16 GBKortlæser: Ikke understøttetVandafvisende: JaTilslutning: USB-C, BluetoothLyd: Indbygget højttaler; hovedtelefonudgang: nejBatteri: LiPo, 1.700 mAhUnderstøttede dokumenter: PDF, ePub/EPUB DRM, ACSM, MOBI, DOC/DOCX, RTF, TXT, HTML/HTM, FB2/FB2.ZIP, DjVu, CHM, CBR, CBZ, PRCBilleder: JPEG, PNG, BMP, TIFFLyd: MP3, OGGMål: H × B × D: 7,8 × 13,43 × 15,5 cmVægt: 0,228 kgStyresystem: Linux...

Produktspecifikationer

Mærke: PocketBook
Kategori: E-bogslæsere
Vægt: 0.42g
EAN: 7640152096716
Varenr.: 1902384
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
E-bogslæser POCKETBOOK Era 7" - Silver, 16 GB
-5%1.819 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PocketBook Era 7" 16GB 1GB
1.832 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PocketBook Era - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 7 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1264 x 1680) - touch screen - Bluetooth - stardust sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PocketBook Era - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 7 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1264 x 1680) - touch screen - Bluetooth - stardust sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.738 kr1.738 krKøb
2Proshop DK1.738 kr1.738 krKøb
3Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
4Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb
5CompuMail DK1.832 kr1.832 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PocketBook Era - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 7 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1264 x 1680) - touch screen - Bluetooth - stardust sølv

PriceData har fulgt prisen på PocketBook Era - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 7 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1264 x 1680) - touch screen - Bluetooth - stardust sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.677 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.747 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.721 kr.

Den nuværende pris på 1.738 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for PocketBook Era - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 7 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1264 x 1680) - touch screen - Bluetooth - stardust sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for PocketBook Era - eBook læser - Linux 3.10.65 - 16 GB - 7 16 gråniveauer (4-bit) E Ink Carta (1264 x 1680) - touch screen - Bluetooth - stardust sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 20261.738 kr1 kr (0%)
27. apr. 20261.737 kr1 kr (0%)
8. apr. 20261.738 kr8 kr (0%)
7. apr. 20261.746 kr1 kr (0%)
11. mar. 20261.747 kr1 kr (0%)
10. mar. 20261.746 kr47 kr (3%)
6. mar. 20261.699 kr9 kr (1%)
5. mar. 20261.708 kr9 kr (1%)
3. mar. 20261.717 kr18 kr (1%)
1. mar. 20261.735 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret