Gå til hovedindhold

POC Omne Air MIPS - Cykelhjelm - Pargasite Green Matt - Str. S/50-56cm cm

POCCykelhjelmeEAN: 7325549823105
Pris fra 1.152 krtil 1.359 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.122 kr 11. mar.

Sammenlign priser på POC Omne Air MIPS - Cykelhjelm - Pargasite Green Matt - Str. S/50-56cm cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1152 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
POC Omne Air MIPS, cykelhjelm, pargasite green matt
-17%1.152 kr
Før 1.388 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
POC Omne Air MIPS, cykelhjelm, pargasite green matt billede

Produktinformation

POC Omne Air MIPS er en let og funktionel cykelhjelm designet med fokus på sikkerhed og komfort. Hjelmen har en slank profil, der giver et stilrent udseende og reducerer vægten uden at gå på kompromis med beskyttelsen. Den er udstyret med Mips Integra-te...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: POC
Kategori: Cykelhjelme
Farve: Pargasite Green Matt
Størrelse: 50-56cm
EAN: 7325549823105
Varenr.: 26105-29746-82486
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
POC Omne Air MIPS, cykelhjelm, pargasite green matt
-17%1.152 kr
Før 1.388 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
POC Omne Air MIPS - Cykelhjelm - Pargasite Green Matt - Str. S/50-56cm cm
1.152 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
POC Omne Air MIPS cykelhjelm - Pargasite Green Mat (S 50-56 cm)
1.339 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
POC Omne Air MIPS cykelhjelm - Pargasite Green Mat (S 50-56 cm)
1.359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad POC Omne Air MIPS - Cykelhjelm - Pargasite Green Matt - Str. S/50-56cm cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad POC Omne Air MIPS - Cykelhjelm - Pargasite Green Matt - Str. S/50-56cm cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk1.152 kr1.152 krKøb
2AktivVinter.dk1.152 kr1.152 krKøb
3Cykelpartner.dk1.152 kr1.152 krKøb
4Boligcenter DK1.339 kr1.339 krKøb
5Vivas DK1.359 kr1.438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for POC Omne Air MIPS - Cykelhjelm - Pargasite Green Matt - Str. S/50-56cm cm

PriceData har fulgt prisen på POC Omne Air MIPS - Cykelhjelm - Pargasite Green Matt - Str. S/50-56cm cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.076 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.200 kr.

Den nuværende pris på 1.152 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for POC Omne Air MIPS - Cykelhjelm - Pargasite Green Matt - Str. S/50-56cm cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for POC Omne Air MIPS - Cykelhjelm - Pargasite Green Matt - Str. S/50-56cm cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.152 kr17 kr (1%)
20. maj 20261.135 kr94 kr (8%)
18. maj 20261.229 kr110 kr (8%)
16. maj 20261.339 kr49 kr (4%)
31. mar. 20261.388 kr111 kr (7%)
13. mar. 20261.499 kr377 kr (34%)
11. mar. 20261.122 kr94 kr (8%)
10. mar. 20261.216 kr94 kr (8%)
1. mar. 20261.122 kr14 kr (1%)
28. feb. 20261.136 kr147 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret