Gå til hovedindhold

PNY Technologies PNY CS2230 M.2 NVMe SSD 1 TB - PCIe 3.0 x4 (2280)

PNY TechnologiesOptiske drevEAN: 0751492756271
Pris fra 1.102 krtil 1.624 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 522 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.095 kr 5. maj

Sammenlign priser på PNY CS2230 M.2 NVMe SSD 1 TB - PCIe 3.0 x4 (2280) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1102 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PNY SSD CS2230 1TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)
1.102 kr
Til butik
PNY SSD CS2230 1TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

PNY CS2230 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: M280CS2230-1TB-RB
EAN: 0751492756271
Varenr.: 1000962119
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PNY CS2230 SSD - 1TB - M.2 2280 - PCIe 3.0
1.162 kr
Til butik
PNY CS2230 SSD - 1TB - M.2 2280 - PCIe 3.0 billede

Produktinformation

SSD (Solid State Drive), 1 TB, intern, overførselshastighed: 3300 MB/s (læs) / 2600 MB/s (skriv), størrelse: M.2 2280 (80mm), PCI-Express 3.0 x4 tilslutning, NVMe 1.3 (Non-Volatile Memory Express), farve: sort

Produktspecifikationer

Mærke: PNY
Kategori: SSD
Artikel nr.: M280CS2230-1TB-RB
EAN: 0751492756271
Varenr.: 3163734
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PNY SSD CS2230 1TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)
1.349 kr
Til butik
PNY SSD CS2230 1TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

PNY Solid State-Drev CS2230 1TB M2 PCI Express 30 x4 NVMe Oplev lynhurtig hastighed og pålidelig ydeevne med PNY Solid State-Drev CS2230. Dette M.2 PCI Express NVMe drev tilbyder 1TB lagerplads, hvilket giver dig masser af plads til dine filer, dokument...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: USB)
EAN: 0751492756271
Varenr.: 76462
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PNY CS2230 M.2 NVMe SSD 1 TB - PCIe 3.0 x4 (2280)
-8%1.379 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PNY CS2230 M.2 NVMe SSD 1 TB - PCIe 3.0 x4 (2280)
-8%1.399 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Pny Cs2230 1tb Ssd M.2 2280 Pcie 3.0
1.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PNY CS2230 M.2 NVMe SSD 1 TB - PCIe 3.0 x4 (2280) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PNY CS2230 M.2 NVMe SSD 1 TB - PCIe 3.0 x4 (2280) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.102 kr1.102 krKøb
2Proshop DK1.162 kr1.162 krKøb
3Ultrashop1.349 kr1.349 krKøb
4Boligcenter DK1.379 kr1.379 krKøb
5Vivas DK1.399 kr1.478 krKøb
6Dustin DK1.624 kr1.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PNY CS2230 M.2 NVMe SSD 1 TB - PCIe 3.0 x4 (2280)

PriceData har fulgt prisen på PNY CS2230 M.2 NVMe SSD 1 TB - PCIe 3.0 x4 (2280) i 28 dage. Laveste pris i perioden er 1.095 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 1.162 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.103 kr.

Den nuværende pris på 1.102 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for PNY CS2230 M.2 NVMe SSD 1 TB - PCIe 3.0 x4 (2280). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for PNY CS2230 M.2 NVMe SSD 1 TB - PCIe 3.0 x4 (2280) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.102 kr3 kr (0%)
27. maj 20261.099 kr63 kr (5%)
24. maj 20261.162 kr65 kr (6%)
23. maj 20261.097 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.100 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.099 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.098 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.100 kr3 kr (0%)
15. maj 20261.097 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.098 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret