Gå til hovedindhold

PNY Technologies PNY Performance DDR4 32GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN Bulk

PNY TechnologiesEAN: 0751492787282
Pris fra 1.399 krtil 1.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PNY Performance DDR4 32GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN Bulk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PNY Performance DDR4 32GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN Bulk
1.399 kr
Til butik
PNY Performance DDR4 32GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN Bulk billede

Produktinformation

PNY Performance - DDR4 - modul - 32 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MN32GSD43200-BLK
EAN: 0751492787282
Varenr.: 1001912029
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PNY Performance DDR4 32GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN Bulk
1.537 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PNY Performance DDR4 32 GB 3200 MHz CL22 SO‑DIMM (Ikke‑ECC) - Bulk
-15%1.699 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PNY Performance DDR4 32 GB 3200 MHz CL22 SO‑DIMM (Ikke‑ECC) - Bulk
-15%1.719 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PNY Performance DDR4 32GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN Bulk
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PNY Performance DDR4 32GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN Bulk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PNY Performance DDR4 32GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN Bulk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.399 kr1.399 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.537 kr1.537 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
5Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PNY Performance DDR4 32GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN Bulk

PriceData har fulgt prisen på PNY Performance DDR4 32GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN Bulk i 100 dage. Laveste pris i perioden er 1.399 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 2.290,1 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.863 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for PNY Performance DDR4 32GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN Bulk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for PNY Performance DDR4 32GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN Bulk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.399 kr30 kr (2%)
17. maj 20261.429 kr70 kr (5%)
10. maj 20261.499 kr30 kr (2%)
3. maj 20261.529 kr33 kr (2%)
26. apr. 20261.562 kr92 kr (6%)
25. apr. 20261.654 kr9 kr (1%)
24. apr. 20261.663 kr9 kr (1%)
23. apr. 20261.672 kr9 kr (1%)
22. apr. 20261.681 kr9 kr (1%)
21. apr. 20261.690 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret