Gå til hovedindhold

PNY Technologies PNY CS1030 - SSD - 250 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe)

PNY TechnologiesIsenkramEAN: 0751492642444
Pris fra 455 krtil 649 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 194 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 415 kr 14. mar.

Sammenlign priser på PNY CS1030 - SSD - 250 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 455 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PNY SSD CS1030 250GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)
455 kr
Til butik
PNY SSD CS1030 250GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

PNY CS1030 - SSD - 250 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: M280CS1030-250-RB
EAN: 0751492642444
Varenr.: 1000613066
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PNY CS1030 - SSD - 250 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe)
463 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PNY CS1030 M.2 NVMe - 250GB
510 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD harddisk PNY CS1030 250 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4
-2%559 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD harddisk PNY CS1030 250 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4
-2%579 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PNY SSD CS1030 250GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)
589 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Pny Cs1030 250gb Ssd M.2 Pcie 3.0
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PNY CS1030 - SSD - 250 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PNY CS1030 - SSD - 250 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK455 kr455 krKøb
2CS MEGASTORE DK463 kr502 krKøb
3Proshop DK510 kr549 krKøb
4Boligcenter DK559 kr559 krKøb
5Vivas DK579 kr648 krKøb
6Ultrashop589 kr589 krKøb
7Dustin DK649 kr735,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PNY CS1030 - SSD - 250 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe)

PriceData har fulgt prisen på PNY CS1030 - SSD - 250 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe) i 128 dage. Laveste pris i perioden er 394 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 572 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 451 kr.

Den nuværende pris på 455 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 65 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for PNY CS1030 - SSD - 250 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for PNY CS1030 - SSD - 250 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026455 kr4 kr (1%)
29. maj 2026459 kr1 kr (0%)
28. maj 2026458 kr23 kr (5%)
24. maj 2026435 kr1 kr (0%)
23. maj 2026436 kr8 kr (2%)
22. maj 2026444 kr15 kr (3%)
21. maj 2026459 kr23 kr (5%)
18. maj 2026436 kr11 kr (2%)
17. maj 2026447 kr3 kr (1%)
16. maj 2026450 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret