Gå til hovedindhold

Plum Sår og Øjenskyllespray - 250 ml | Førstehjælp | Personlig hygienje | Øjenskyl

PlumFørstehjælpEAN: 5715205455429
Pris fra 155,38 krtil 254,48 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 99,1 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 146,08 kr 7. maj

Sammenlign priser på Plum Sår og Øjenskyllespray - 250 ml | Førstehjælp | Personlig hygienje | Øjenskyl og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155.38 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Øjenskylle Og Sår Spray 250Ml
155,38 kr
Til butik
Øjenskylle Og Sår Spray 250Ml billede

Produktinformation

Øjenskyllespray Plum - 250 ml Sprayflaske 250 ml 0,9 % natriumchloridopløsning Holdbarhed: 3 år Kan anvendes både til øjenskyl og sårrens Sprayen kan anvendes flere gange, og indholdet forbliver sterilt, indtil beholderen er tømt Indeholder op til 15 minu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Do not delete
EAN: 5715205455429
Varenr.: 10143108432209
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Øjenskylle og sår spray Plum, 250 ml
-58%160 kr
Før 378,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Øjenskylle og sår spray Plum, 250 ml billede

Produktinformation

Øjenskyllespray Plum - 250 ml Sprayflaske 250 ml 0,9 % natriumchloridopløsning Holdbarhed: 3 år Kan anvendes både til øjenskyl og sårrens Sprayen kan anvendes flere gange, og indholdet forbliver sterilt, indtil beholderen er tømt Indeholder op til 15 min...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Førstehjælp
EAN: 5715205455429
Varenr.: 573144
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Øjenskylle og sår spray 250ml
161,25 kr
Til butik
Øjenskylle og sår spray 250ml billede

Produktinformation

Øjenskyllespray Plum - 250 ml Sprayflaske 250 ml0,9 % natriumchloridopløsningHoldbarhed: 3 årKan anvendes både til øjenskyl og sårrensSprayen kan anvendes flere gange, og indholdet forbliver sterilt, indtil beholderen er tømtIndeholder op til 15 minutters...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
EAN: 5715205455429
Varenr.: 5497897356
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Sår og Øjenskyllespray - 250 ml | Førstehjælp | Personlig hygienje | Øjenskyl
254,48 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Sår og Øjenskyllespray - 250 ml | Førstehjælp | Personlig hygienje | Øjenskyl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Sår og Øjenskyllespray - 250 ml | Førstehjælp | Personlig hygienje | Øjenskyl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk155,38 kr155,38 krKøb
2Globaltools.dk160 kr160 krKøb
3MaintainIt161,25 kr161,25 krKøb
4Sikkerhedsgiganten254,48 kr254,48 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Sår og Øjenskyllespray - 250 ml | Førstehjælp | Personlig hygienje | Øjenskyl

PriceData har fulgt prisen på Plum Sår og Øjenskyllespray - 250 ml | Førstehjælp | Personlig hygienje | Øjenskyl i 151 dage. Laveste pris i perioden er 146,08 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 213,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 155,38 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Plum Sår og Øjenskyllespray - 250 ml | Førstehjælp | Personlig hygienje | Øjenskyl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Plum Sår og Øjenskyllespray - 250 ml | Førstehjælp | Personlig hygienje | Øjenskyl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026155,38 kr9,3 kr (6%)
7. maj 2026146,08 kr13,92 kr (9%)
6. maj 2026160 kr13,92 kr (10%)
21. mar. 2026146,08 kr8,3 kr (5%)
20. mar. 2026154,38 kr8,3 kr (6%)
17. mar. 2026146,08 kr9,3 kr (6%)
16. mar. 2026155,38 kr9,3 kr (6%)
4. mar. 2026146,08 kr8,3 kr (5%)
3. mar. 2026154,38 kr8,3 kr (6%)
10. feb. 2026146,08 kr20,92 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret