Gå til hovedindhold

Plum Handy Crème Allergy Certified - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum

PlumRedskaberEAN: 5701684246122
Pris fra 38,35 krtil 96,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 57,9 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Plum Handy Crème Allergy Certified - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38.35 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Handy Crème Allergy Certified - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum
38,35 kr
Til butik
Plum Handy Crème Allergy Certified - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum billede

Produktinformation

Plum Handy Creme Plum Handy Creme er godkendt af AllergyCertified Genopbyggende hudplejecreme, uden parfume. Special features Hudplejecreme til normal og tør hud Indeholder 15% fedt Uden parfume Svanemærket Dermatologisk testet Hudplejecreme med genopbygg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 5701684246122
Varenr.: 47229111632209
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Plum Handy hudplejecreme, 100 ml tube, uden parfume, 2461
39 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plum Handy håndcreme, 100 ml
40 kr
Til butik
Plum Handy håndcreme, 100 ml billede

Produktinformation

Genopbyggende fugtighedscreme fra Plum, velegnet til personer der hyppigt vasker hænder og til dig der døjer med tørre hænder. Særlige detaljer: Uden farve og parfume Dermatologisk testet 100 ml 15% fedt

Produktspecifikationer

Mærke: PLUM
Kategori: Lim
Størrelse: 100 ml
EAN: 5701684246122
Varenr.: 881890420
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Plum Handy hudplejecreme 100ml, svanemærket
43 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Handy håndcreme, 100 ml
48 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Plum Handy hudplejecreme 100ml, svanemærket
51,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plum Handy håndcreme, 100 ml
54 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hudplejecreme Plum Handy Creme 100 ml
54,99 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Plum Handy Creme håndcreme, 100 ml
55,75 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hudpleje Plum Handy creme, 100 ml tube, til brug efter arb.
96,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Handy Crème Allergy Certified - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Handy Crème Allergy Certified - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten38,35 kr38,35 krKøb
2WATTOO.DK39 kr39 krKøb
3LavprisVærktøj40 kr40 krKøb
4Elvvs.dk43 kr43 krKøb
5BilligVVS DK48 kr48 krKøb
6vvsfittings.dk51,25 kr51,25 krKøb
7LavprisVVS54 kr54 krKøb
8CS MEGASTORE DK54,99 kr93,99 krKøb
9VVS.dk55,75 kr55,75 krKøb
10Globaltools.dk96,25 kr96,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Handy Crème Allergy Certified - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum

PriceData har fulgt prisen på Plum Handy Crème Allergy Certified - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum i 181 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 38,35 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Plum Handy Crème Allergy Certified - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Plum Handy Crème Allergy Certified - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202638,35 kr
25. maj 202638,38 kr1,62 kr (4%)
24. maj 202640 kr1,62 kr (4%)
15. maj 202638,38 kr
13. maj 202638 kr
12. maj 202638,38 kr
11. maj 202639 kr
1. maj 202638,38 kr
25. apr. 202638 kr
24. apr. 202638,38 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret