Gå til hovedindhold

Plum Handy Creme 40% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne

PlumHåndrengøring & plejeEAN: 5701684313121
Pris fra 66,88 krtil 212 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 145,12 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64,38 kr 23. maj

Sammenlign priser på Plum Handy Creme 40% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66.88 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Handy Creme 40% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne
66,88 kr
Til butik
Plum Handy Creme 40% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne billede

Produktinformation

Plum Handy Creme 40% Hudplejecreme Fed genopbyggende hudplejecreme, uden parfume. Special features Fed creme til tør og irriteret hud Indeholder 40% fedt Indeholder Urea, B5 vitamin og Vitamin PP Uden parfume Svanemærket Dermatologisk testet Indeholder 40...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 5701684313121
Varenr.: 47229112025425
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hudplejecreme plum handy creme 40 % 100 ml
212 kr
Til butik
Hudplejecreme plum handy creme 40 % 100 ml billede

Produktinformation

Indeholder 40% fedt og fugtgivende ingredienser som vitamin B5, Urea og Vitamin PP, der virker beroligende og lindrende på huden og samtidig genopbygger og beskytter hudens naturlige barrierefunktion.Dermatologisk testet. Svanemærket og certificeret med A...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Creme
EAN: 5701684313121
Varenr.: 2708938

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Handy Creme 40% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Handy Creme 40% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten66,88 kr66,88 krKøb
2Elvvs.dk212 kr212 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Handy Creme 40% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne

PriceData har fulgt prisen på Plum Handy Creme 40% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne i 180 dage. Laveste pris i perioden er 64,38 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 86 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 66,88 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Plum Handy Creme 40% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Plum Handy Creme 40% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202666,88 kr2,5 kr (4%)
23. maj 202664,38 kr2,5 kr (4%)
22. maj 202666,88 kr2,5 kr (4%)
15. maj 202664,38 kr2,5 kr (4%)
14. maj 202666,88 kr2,5 kr (4%)
2. maj 202664,38 kr2,5 kr (4%)
1. maj 202666,88 kr2,5 kr (4%)
18. apr. 202664,38 kr2,5 kr (4%)
17. apr. 202666,88 kr2,5 kr (4%)
27. mar. 202664,38 kr2,5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret