Gå til hovedindhold

Plum Hånddesinfektion 85% Gel - 600 ml pumpeflaske | Håndrengøring & pleje | Hånddesinfektion | Plum

PlumSanitetEAN: 5701684395127
Pris fra 34 krtil 138,75 kr
16 forhandlere

Prisforskel: 104,75 kr (75% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Plum Hånddesinfektion 85% Gel - 600 ml pumpeflaske | Håndrengøring & pleje | Hånddesinfektion | Plum og køb billigst

16 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34 kr. 15 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndsprit Plum gel 85% ethanol 600 ml pumpeflaske
34 kr
Til butik
Håndsprit Plum gel 85% ethanol 600 ml pumpeflaske billede

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Desinfektion
Farve: 1
Artikel nr.: 3951
EAN: 5701684395127
Varenr.: 1913375
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plum hånd desinfektionsgel, 600 ml
34 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Hånddesinfektion 85% Gel - 600 ml pumpeflaske | Håndrengøring & pleje | Hånddesinfektion | Plum
42,75 kr
Til butik
Plum Hånddesinfektion 85% Gel - 600 ml pumpeflaske | Håndrengøring & pleje | Hånddesinfektion | Plum billede

Produktinformation

Plum Hånddesinfektion 85% Gel Hånddesinfektion Alkoholbaseret hånddesinfektion 85% i gel form. Special features Alkoholbaseret hånddesinfektion, gel Indeholder 85% denatureret ethanol Denatureret med 6% IPA Med glycerol Uparfumeret CEI vurderet Opfylder k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 5701684395127
Varenr.: 47229109633361
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Plum hånddesinfektion 600ml. 85% Gel, i pumpeflaske
46 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hånddesinfektion Gel 85% 600Ml
47,89 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hånddesinfektion gel 85% 600ml
50 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
PLUM hånddes. gel 85% 600 ml
-11%53,04 kr
Før 59,83 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Plum hånddesinfektion 600ml. 85% Gel, i pumpeflaske
57,5 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Plum Hånddesinfektion Gel 85% - 600 ml - Med Pumpe
63,69 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Spritgel 85 % desinficering 600ml pumpeflaske
69 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum desinfektionsgel, 600 ml
105 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plum hånddesinfektionsgel, 600 ml
105 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Plum Ethanol håndsprit i gel-form 85%, 600 ml. i pumpeflaske
106,25 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hånddesinfektion 85 % gel - 600 ml - PLUM
113 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Hånddesinfektion gel - PLUM
124,95 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Desinfektion Plum 85%, gel, 600 ml pumpeflaske
138,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 16 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Hånddesinfektion 85% Gel - 600 ml pumpeflaske | Håndrengøring & pleje | Hånddesinfektion | Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 16 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Hånddesinfektion 85% Gel - 600 ml pumpeflaske | Håndrengøring & pleje | Hånddesinfektion | Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK34 kr73 krKøb
2LavprisVærktøj34 kr34 krKøb
3Sikkerhedsgiganten42,75 kr42,75 krKøb
4Elvvs.dk46 kr46 krKøb
5Billigelogvvs.dk47,89 kr47,89 krKøb
6MaintainIt50 kr50 krKøb
7RedOffice Konpap53,04 kr53,04 krKøb
8vvsfittings.dk57,5 kr57,5 krKøb
9Hertels Boresko63,69 kr63,69 krKøb
10CompuMail DK69 kr69 krKøb
11BilligVVS DK105 kr105 krKøb
12LavprisVVS105 kr105 krKøb
13HUMA.dk106,25 kr106,25 krKøb
14Økologisk-Supermarked113 kr113 krKøb
15Duft og Natur124,95 kr124,95 krKøb
16Globaltools.dk138,75 kr138,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Hånddesinfektion 85% Gel - 600 ml pumpeflaske | Håndrengøring & pleje | Hånddesinfektion | Plum

PriceData har fulgt prisen på Plum Hånddesinfektion 85% Gel - 600 ml pumpeflaske | Håndrengøring & pleje | Hånddesinfektion | Plum i 116 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 34 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Plum Hånddesinfektion 85% Gel - 600 ml pumpeflaske | Håndrengøring & pleje | Hånddesinfektion | Plum. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Plum Hånddesinfektion 85% Gel - 600 ml pumpeflaske | Håndrengøring & pleje | Hånddesinfektion | Plum de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202634 kr1 kr (3%)
29. maj 202633 kr1 kr (3%)
27. maj 202634 kr3 kr (10%)
20. maj 202631 kr3 kr (9%)
19. maj 202634 kr1 kr (3%)
17. maj 202633 kr1 kr (3%)
15. maj 202634 kr1 kr (3%)
13. maj 202633 kr1 kr (3%)
5. apr. 202634 kr1 kr (3%)
1. apr. 202635 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret