Gå til hovedindhold

Plum Fresh Hair & Body 1 liter el 1,4 liter - 1,0 liter pose CP | Sæbe | Plum | Skumsæbe

PlumPersonlig plejeEAN: 5701684173626
Pris fra 74,75 krtil 122 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 47,25 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Plum Fresh Hair & Body 1 liter el 1,4 liter - 1,0 liter pose CP | Sæbe | Plum | Skumsæbe og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Fresh Hair & Body 1 liter el 1,4 liter - 1,0 liter pose CP | Sæbe | Plum | Skumsæbe
74,75 kr
Til butik
Plum Fresh Hair & Body 1 liter el 1,4 liter - 1,0 liter pose CP | Sæbe | Plum | Skumsæbe billede

Produktinformation

Plum Fresh Hair & Body Sæbe til hår og krop Sæbe med mild citrusduft der både kan anvendes til hår og krop. Special features Sæbe til hår og krop Mild citrusduft pH: 5,0 - 5,5 Dermatologisk testet Svanemærket Sæbe med mild citrusduft der både kan anvendes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Sæbe
EAN: 5701684173626
Varenr.: 47229111206225
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plum Nature Hair&Body - Sæbe - patron - 1 L
122 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Fresh Hair & Body 1 liter el 1,4 liter - 1,0 liter pose CP | Sæbe | Plum | Skumsæbe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Fresh Hair & Body 1 liter el 1,4 liter - 1,0 liter pose CP | Sæbe | Plum | Skumsæbe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten74,75 kr74,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK122 kr161 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Fresh Hair & Body 1 liter el 1,4 liter - 1,0 liter pose CP | Sæbe | Plum | Skumsæbe

PriceData har fulgt prisen på Plum Fresh Hair & Body 1 liter el 1,4 liter - 1,0 liter pose CP | Sæbe | Plum | Skumsæbe i 180 dage. Laveste pris i perioden er 72,7 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 74,75 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Plum Fresh Hair & Body 1 liter el 1,4 liter - 1,0 liter pose CP | Sæbe | Plum | Skumsæbe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Plum Fresh Hair & Body 1 liter el 1,4 liter - 1,0 liter pose CP | Sæbe | Plum | Skumsæbe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202674,75 kr13,25 kr (15%)
24. maj 202688 kr13,25 kr (18%)
12. maj 202674,75 kr13,25 kr (15%)
11. maj 202688 kr13,25 kr (18%)
24. apr. 202674,75 kr13,25 kr (15%)
23. apr. 202688 kr13,25 kr (18%)
20. apr. 202674,75 kr13,25 kr (15%)
19. apr. 202688 kr13,25 kr (18%)
2. apr. 202674,75 kr7,25 kr (9%)
1. apr. 202682 kr7,25 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret