Gå til hovedindhold

Plum Fresh 1641 flydende sæbe pumpeflaske 600 ml | Sæbe | Håndsæbe | Plum

PlumPersonlig plejeEAN: 5701684164129
Pris fra 50 krtil 85 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Plum Fresh 1641 flydende sæbe pumpeflaske 600 ml | Sæbe | Håndsæbe | Plum og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cremesæbe Plum Fresh 600 ml pumpeflaske
50 kr
Til butik
Cremesæbe Plum Fresh 600 ml pumpeflaske billede

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Sæbe & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: 1641
EAN: 5701684164129
Varenr.: 5090939
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sæbe Plum Fresh, 600 ml pumpeflaske
-3%55,25 kr
Før 57,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Fresh 1641 flydende sæbe pumpeflaske 600 ml | Sæbe | Håndsæbe | Plum
57,25 kr
Til butik
Plum Fresh 1641 flydende sæbe pumpeflaske 600 ml | Sæbe | Håndsæbe | Plum billede

Produktinformation

Plum Fresh 1641 er en flydende håndsæbe pumpeflaske med en frisk citrusduft og en mild og hudvenlig formel, der er specielt designet til at efterlade dine hænder rene og friske. Denne sæbe har en pH-værdi på 5,0-5,5 og er dermatologisk testet for at sikre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Sæbe
EAN: 5701684164129
Varenr.: 47677502521681
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PLUM Fresh 600 ml pumpeflaske
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Fresh 1641 flydende sæbe pumpeflaske 600 ml | Sæbe | Håndsæbe | Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Fresh 1641 flydende sæbe pumpeflaske 600 ml | Sæbe | Håndsæbe | Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK50 kr89 krKøb
2Globaltools.dk55,25 kr55,25 krKøb
3Sikkerhedsgiganten57,25 kr57,25 krKøb
4CompuMail DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Fresh 1641 flydende sæbe pumpeflaske 600 ml | Sæbe | Håndsæbe | Plum

PriceData har fulgt prisen på Plum Fresh 1641 flydende sæbe pumpeflaske 600 ml | Sæbe | Håndsæbe | Plum i 156 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 86 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Plum Fresh 1641 flydende sæbe pumpeflaske 600 ml | Sæbe | Håndsæbe | Plum. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Plum Fresh 1641 flydende sæbe pumpeflaske 600 ml | Sæbe | Håndsæbe | Plum de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202650 kr5,25 kr (10%)
5. maj 202655,25 kr5,25 kr (11%)
30. apr. 202650 kr5,25 kr (10%)
18. apr. 202655,25 kr2 kr (3%)
17. apr. 202657,25 kr2 kr (4%)
9. apr. 202655,25 kr2 kr (3%)
8. apr. 202657,25 kr2 kr (4%)
27. mar. 202655,25 kr2 kr (3%)
26. mar. 202657,25 kr2 kr (4%)
17. mar. 202655,25 kr30,75 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret