Gå til hovedindhold

Plum Fresh 1637 flydende sæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Fjernlager | Personlig hygienje

PlumPersonlig plejeEAN: 5701684163726
Pris fra 102,63 krtil 145,46 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 42,83 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101,5 kr 23. maj

Sammenlign priser på Plum Fresh 1637 flydende sæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Fjernlager | Personlig hygienje og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102.63 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Fresh 1637 flydende sæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Fjernlager | Personlig hygienje
102,63 kr
Til butik
Plum Fresh 1637 flydende sæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Fjernlager | Personlig hygienje billede

Produktinformation

Plum Fresh 1637 flydende sæbe er en mild og hudvenlig håndsæbe med en behagelig citrusduft. Den leveres i en praktisk Bag-in-box med 1400 ml væske, som gør det nemt at dosere og opbevare. Denne flydende sæbe er velegnet til daglig håndvask for både voksne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Sæbe
EAN: 5701684163726
Varenr.: 47677575659857
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plum Fresh - Sæbe - pose-i-æske - 1.4 L (pakke med 8)
110 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Plum Fresh Håndsæbe 1,4L
130 kr
Til butik
Plum Fresh Håndsæbe 1,4L billede

Produktinformation

Meget mild og hudvenlig perlemorsfarvet håndsæbe med frisk og behagelig duft. Til almindelig daglig håndvask. Kan anvendes 5-10 gange dagligt uden at virke udtørrende på huden. Sæben er svanemærket. Indeholder ikke parabener eller andre skadelige tilsætni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndrens og hudpleje
EAN: 5701684163726
Varenr.: 2726674
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Plum Fresh 1,4 L 1637
145,46 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Fresh 1637 flydende sæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Fjernlager | Personlig hygienje koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Fresh 1637 flydende sæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Fjernlager | Personlig hygienje koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten102,63 kr102,63 krKøb
2CS MEGASTORE DK110 kr149 krKøb
3Specialbutikken130 kr130 krKøb
4RedOffice Konpap145,46 kr145,46 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Fresh 1637 flydende sæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Fjernlager | Personlig hygienje

PriceData har fulgt prisen på Plum Fresh 1637 flydende sæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Fjernlager | Personlig hygienje i 156 dage. Laveste pris i perioden er 101,5 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 102,63 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Plum Fresh 1637 flydende sæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Fjernlager | Personlig hygienje. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Plum Fresh 1637 flydende sæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Fjernlager | Personlig hygienje de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026102,63 kr1,13 kr (1%)
23. maj 2026101,5 kr1,13 kr (1%)
22. maj 2026102,63 kr1,13 kr (1%)
15. maj 2026101,5 kr1,13 kr (1%)
14. maj 2026102,63 kr1,13 kr (1%)
2. maj 2026101,5 kr1,13 kr (1%)
1. maj 2026102,63 kr1,13 kr (1%)
18. apr. 2026101,5 kr1,13 kr (1%)
17. apr. 2026102,63 kr1,13 kr (1%)
9. apr. 2026101,5 kr1,25 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret