Gå til hovedindhold

Plum Fresh 1636 flydende sæbe 1000 ml pose | Sæbe | Håndsæbe | Plum

PlumPersonlig plejeEAN: 5701684163627
Pris fra 72,75 krtil 105 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 32,25 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Plum Fresh 1636 flydende sæbe 1000 ml pose | Sæbe | Håndsæbe | Plum og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sæbe Plum Fresh, 1 l pose til CombiPlum
-5%72,75 kr
Før 76,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sæbe Plum Fresh, 1 l pose til CombiPlum billede

Produktinformation

Sæbe Plum Fresh

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Sæbe og håndrens
EAN: 5701684163627
Varenr.: 557643
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Fresh 1636 flydende sæbe 1000 ml pose | Sæbe | Håndsæbe | Plum
76,25 kr
Til butik
Plum Fresh 1636 flydende sæbe 1000 ml pose | Sæbe | Håndsæbe | Plum billede

Produktinformation

Plum Fresh 1636 flydende sæbe 1000 ml pose Plum Fresh 1636 flydende sæbe er en mild og hudvenlig sæbe med en behagelig duft. Denne flydende sæbe er særligt velegnet til normal og daglig håndvask og kan bruges af både voksne og børn. Den er dermatologisk t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Sæbe
EAN: 5701684163627
Varenr.: 47229110616401
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndsæbe, Kiilto, 1000 ml, uden farve, med parfume
100 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PLUM Fresh 1,0 l pose CP
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Fresh 1636 flydende sæbe 1000 ml pose | Sæbe | Håndsæbe | Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Fresh 1636 flydende sæbe 1000 ml pose | Sæbe | Håndsæbe | Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk72,75 kr72,75 krKøb
2Sikkerhedsgiganten76,25 kr76,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK100 kr139 krKøb
4CompuMail DK105 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Fresh 1636 flydende sæbe 1000 ml pose | Sæbe | Håndsæbe | Plum

PriceData har fulgt prisen på Plum Fresh 1636 flydende sæbe 1000 ml pose | Sæbe | Håndsæbe | Plum i 179 dage. Laveste pris i perioden er 72,75 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 72,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Plum Fresh 1636 flydende sæbe 1000 ml pose | Sæbe | Håndsæbe | Plum. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Plum Fresh 1636 flydende sæbe 1000 ml pose | Sæbe | Håndsæbe | Plum de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202672,75 kr3,5 kr (5%)
30. maj 202676,25 kr3,5 kr (5%)
23. maj 202672,75 kr3,5 kr (5%)
22. maj 202676,25 kr3,5 kr (5%)
15. maj 202672,75 kr3,5 kr (5%)
14. maj 202676,25 kr3,5 kr (5%)
2. maj 202672,75 kr3,5 kr (5%)
1. maj 202676,25 kr3,5 kr (5%)
18. apr. 202672,75 kr3,5 kr (5%)
25. jan. 202676,25 kr2,75 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret