Gå til hovedindhold

Plum Safety Plum Øjenskyl 200/500/1000 ml - 1000 ml | Førstehjælp | 500 ml | Førstehjælp

Plum SafetyFørstehjælpEAN: 5715205470729
-20%Pris: 183 kr
1 forhandler
Før 228,75 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179,79 kr 23. maj

Sammenlign priser på Plum Øjenskyl 200/500/1000 ml - 1000 ml | Førstehjælp | 500 ml | Førstehjælp og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Øjenskyl 200/500/1000 ml - 1000 ml | Førstehjælp | 500 ml | Førstehjælp
-20%183 kr
Før 228,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Plum Øjenskyl 200/500/1000 ml - 1000 ml | Førstehjælp | 500 ml | Førstehjælp billede

Produktinformation

Plum Øjenskyl Produktinformation Indeholder steril saltvandsopløsning på 0,9% natriumklorid Special features 0,9 % steril natriumklorid samme saltopløsning som findes i øjet Let håndterlige flasker Ergonomiske øjenkopper der giver en effektiv væskestrøm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum Safety
Kategori: Førstehjælp
EAN: 5715205470729
Varenr.: 47229114777937

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Øjenskyl 200/500/1000 ml - 1000 ml | Førstehjælp | 500 ml | Førstehjælp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Øjenskyl 200/500/1000 ml - 1000 ml | Førstehjælp | 500 ml | Førstehjælp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten183 kr183 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Øjenskyl 200/500/1000 ml - 1000 ml | Førstehjælp | 500 ml | Førstehjælp

PriceData har fulgt prisen på Plum Øjenskyl 200/500/1000 ml - 1000 ml | Førstehjælp | 500 ml | Førstehjælp i 178 dage. Laveste pris i perioden er 120,3 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 353,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 203 kr.

Den nuværende pris på 183 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Plum Øjenskyl 200/500/1000 ml - 1000 ml | Førstehjælp | 500 ml | Førstehjælp. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Plum Øjenskyl 200/500/1000 ml - 1000 ml | Førstehjælp | 500 ml | Førstehjælp de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026183 kr3,21 kr (2%)
23. maj 2026179,79 kr3,21 kr (2%)
22. maj 2026183 kr3,21 kr (2%)
15. maj 2026179,79 kr3,21 kr (2%)
14. maj 2026183 kr3,21 kr (2%)
2. maj 2026179,79 kr3,21 kr (2%)
1. maj 2026183 kr3,21 kr (2%)
18. apr. 2026179,79 kr48,96 kr (21%)
17. apr. 2026228,75 kr48,96 kr (27%)
9. apr. 2026179,79 kr48,96 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret